הנקראות ביותר

צפו: הסטארט-אפ ששווה 30 מיליארד ד' וכמעט איש אינו מכיר

חברת Meituan Dianping הסינית היא חברת הסטראט-אפ הרביעית בעולם מבחינת שווי, המוערך כיום בכ-30 מילארד דולר, מה שמציב אותה לפני חברות כמו Airbnb וספייס-איקס, אולם סביר להניח שמעולם לא שמעתם עליה

סטארטאפ סיני/ צילום: מתוך הוידאו
סטארטאפ סיני/ צילום: מתוך הוידאו

חברת Meituan Dianping הסינית היא חברת הסטארט-אפ הרביעית בעולם מבחינת שווייה המוערך ב-30 מילארד דולר, מה שמציב אותה לפני חברות כמו AIRBNB וספייס איקס, אולם סביר להניח שמעולם לא שמעתם עליה.

ובכן, אתם לא לבד. החברה הממוקמת בבייג'ין ושבראשותה עומד Wang Xing, כמעט ואינה מוכרת מעבר לגבולות מדינתה. Meituan היא אחת החברות מהדור החדש של אשר זכתה במהירות לפופולריות הודות לשוק ההולך וגואה של טלפונים חכמים. החברה החלה כמעין שילוב בין גרופאון לאובר, אך הרחיבה את שירותה וכיום ניתן באמצעות האפליקציה של החברה להזמין ארוחות חמות, מצרכים, עיסויים, תספורות וגם מניקור בבית או במשרד.

הסטרטאפ שמוערך ב- 30 מיליארד דולר ואף אחד לא מכיר אותו.

loading

לדברי החברה ישנם 280 מליון משתמשים פעילים והם עובדים עם כ-5 מיליון סוחרים. אחת המתחרות הגדולות של מייטואן שכאמור מגדירה את עצמה עדיין כסטרטאפ היא לא אחרת מאשר ענקית הקמעונאות עליבאבא.

Meituan גם מתכננת להוציא מאות מיליוני דולרים במהלך שלוש עד חמש השנים הבאות במטרה להפוך לאתר הנסיעות המוביל, דבר המוגדר כיעד המרכזי הבא של החברה.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
הסיפורים הגדולים
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!