הנקראות ביותר

המסחר בוול סטריט הסתיים בעליות שערים

מדד המחירים לצרכן האמריקאי עלה בינואר ב-0.5% - גבוה מהתחזיות ■ דוחות Wix עקפו את התחזיות המוקדמות - וסיכמו שנה שלישית ברציפות של צמיחה בשיעור של מעל 40% 

וול סטריט / צילום: שאטרסטוק
וול סטריט / צילום: שאטרסטוק

לאחר פתיחה שלילית, זינקו המדדים המובילים, ויום המסחר (ד') הסתיים בעליות שערים חדות. במהלך היום נרשמה מגמה מעורבת בבורסות אירופה ובשוקי אסיה. מדד ההנג סנג ההונג-קונגי רשם קפיצה חדה של כ-2.3%.

 

מדד הדאו ג'ונס עלה ל-250 נקודות, לאחר עלייה רצופה של ארבעה ימים. הנאדס"ק עלה ב-1.4%.

הביטקוין עלה ב-9%, למסחר הגבוה ביותר שלו מאז תחילת פברואר.

חברת האינטרנט Wix סיכמה שנה שלישית ברציפות של צמיחה בשיעור של מעל 40%. בדוחות הרבעון הרביעי החברה עקפה את תחזיות האנליסטים ואת התחזיות שמסרה בעצמה ברבעון הקודם. במקביל, Wix מספקת תחזית הכנסות גבוהה מתחזיות האנליסטים לרבעון הראשון ול-2018. (לסיפור המלא)

מזור רובוטיקה  הישראלית פרסמה את דוחותיה: הכנסות מזור בשנת 2017 כולה מגיעות לכ-65 מיליון דולר, צמיחה של 78%. נכון ליום 31 בדצמבר 2017 היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים בהיקף של 108.3 מיליון דולר. ההפסד הנקי ב-2017 הסתכם ב-12.4 מיליון דולר, לעומת 18.7 ב-2016. (לסיפור המלא)

עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם


סודהסטרים   עקפה את התחזיות גם בשורת ההכנסות וגם בשורת הרווח, וסיכמה את 2017 עם צמיחה בשיעור דו-ספרתי בשתיהן. (לסיפור המלא)

פורסם מדד המחירים לצרכן האמריקאי לחודש ינואר, שעלה ב-0.5%, לאחר שהיה צפוי לרשום עלייה של 0.3%. נתון המכירות הקמעונאיות לחודש ינואר, ירד ב-0.3%, למרות הצפי לעלייה של 0.2%.

לאחר נעילת המסחר יפורסמו דוחות סיסקו, אפלייד מטריאלס , ורשת מריוט 

לכתבה הקודמתדוחות קורנית: ההכנסות צמחו אך הרווחים התכווצו