עדויות נגד בעל השליטה בפוקס, הראל ויזל: הטריד מינית

בערוץ 10 פורסם תחקיר של העיתונאי רביב דרוקר שחשף לפחות שתי הטרדות מיניות שביצע לכאורה בעל השליטה ומנכ"ל פוקס הראל ויזל • בתגובה לטענות אמר ויזל לערוץ 10: "צר לי אם דבריי או התנהגותי פגעו במי מאלה שעמן נפגשתי אני מביע את צערי והתנצלותי העמוקה" • מקבוצת פוקס נמסר בתגובה: "בקבוצה לא התקבלה מעולם כל תלונה שהיא העוסקת בהטרדה מינית על ידי מי מבכירי הקבוצה לרבות המנכ"ל"

הראל ויזל / צילום: רפי דלויה
הראל ויזל / צילום: רפי דלויה

תחקיר שפורסם הערב (ג') בערוץ 10, של העיתונאי רביב דרוקר, חשף הטרדות מינית והצעות מגונות שביצע לכאורה בעל השליטה ומנכ"ל פוקס, הראל ויזל. על פי התחקיר, ויזל הציע הצעות מגונות לנשים איתן נפגש במסגרת עבודתו והיה עימן בקשר עסקי.

לפי התחקיר, ויזל הציע הצעות מגונות לשתי נשים לפחות שעמן בא במגע במסגרת עבודתו ופורסמו שתי עדויות, של א' שהיית עמו בקשר עסקי ושל ב', עובדת פוקס. שתי העדות נבדקו בבדיקת פוליגרף ונמצאו דוברות אמת.

עוד הגיעו לתכנית ה"מקור" תלונות על אווירה סקסיסטית בסביבתו של המנכ"ל ויזל וטענות כי בכירים בחברה הרשו לעצמם להעיר הערות על מראה חיצוני.

בתגובה לטענות אמר ויזל לערוץ 10: "במהלך חיי המקצועיים והחברתיים נפגשים עם עשרות אלפי נשים. צר לי אם דבריי או התנהגותי פגעו במי מאלה שעמן נפגשתי אני מביע את צערי והתנצלותי העמוקה".

מפוקס נמסרה לערוץ בתגובה: "הקבוצה פועלת בהתאם להוראת הדין ומפעילה מנגנונים בתוך החברה לצורך בירור וטיפול בנושאים אלו". על פי החברה, "בקבוצה לא התקבלה מעולם כל תלונה שהיא העוסקת בהטרדה מינית על ידי מי מבכירי הקבוצה לרבות המנכ"ל". עוד נמסר מהחברה כי היא תבצע בדיקה יסודית של הנושא.

צרו איתנו קשר *5988