דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

טים קוק הרוויח 701 מיליון דולר בשבע השנים שלו כמנכ"ל אפל

המשכורת של קוק הייתה כ-3 מיליון דולר ב-2017, ובכל שנה הוא מקבל בונוס גדול בדמות מניות אם ביצועי החברה עולים על של הביצועים של שני שליש מחברות ה-S&P 500

 

 

מנכ"ל אפל, טים קוק / צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, א.ס.א.פ קריאייטיב
מנכ"ל אפל, טים קוק / צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, א.ס.א.פ קריאייטיב

מנכ"ל אפל טים קוק הרוויח 701 מיליון דולר עד היום, בשבע השנים שכיהן כמנכ"ל החברה, לפי חישוב של חברת המחקר Equilar, כאשר רוב הסכום הגיע בצורת מניות - מעל 650.3 מיליון דולר, והשאר בצורת משכורת ורכיבים נוספים.

המשכורת של קוק הייתה כ-3 מיליון דולר ב-2017, ובכל שנה הוא מקבל בונוס גדול בדמות מניות אם ביצועי החברה עולים על של הביצועים של שני שליש מחברות ה-S&P 500 .

קוק מחזיק נכון להיום במעל 800 אלף מניות של אפל. לאחרונה הוא קיבל מענק של מניות בשווי 125 מיליון דולר, ומכר מתוכם מניות בשווי 57.8 מיליון דולר. בנוסף, קוק מסר לצדקה מניות בשווי כמעט 5 מיליון דולר לאחרונה, כאשר לא ידוע לאיזה ארגון או מטרת צדקה נתרם הסכום. הוא אמר ב-2015 כי הוא מתכנן לתרום כמעט את כל הונו כבר במהלך חייו.

לפי Equilar, קוק שני רק למנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג מבחינת הכסף שהרוויח בתקופת זמן זהה. צוקרברג קיבל 1.2 מיליון אופציות בשנתיים האחרונות, בשווי של 5.8 מיליארד דולר.שלחו לי למייל את הדברים הכי החשובים שקרו השבוע בהייטק
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
הסיפורים הגדולים של היום
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות