משרד AYR מצרף לשורותיו את עו"ד דניאל צ'ין כראש מחלקת ההייטק של המשרד

עו"ד צ'ין עוזב את משרד טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות' לאחר 7 שנים ויצטרף למשרד עמר, רייטר, ז'אן, שוכטוביץ ושות' יחד עם ארבעה עורכי דין נוספים

עוד דניאל צין  / צילום: יחצ
עוד דניאל צין / צילום: יחצ

משרד עורכי הדין עמר, רייטר, ז'אן, שוכטוביץ ושות' (AYR) ממשיך להתרחב, ומצרף לשורותיו את עוה"ד דניאל צ'ין, שעוזב לאחר 7 שנים את משרד טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'.

צ'ין (53), מעורכי הדין הוותיקים בארץ בתחום ההייטק, הודיע על עזיבתו את משרד טולצ'ינסקי, שטרן יחד עם עוד 4 עורכי דין מהמשרד, ועל הצטרפותו למשרד AYR כשותף בכיר וכראש מחלקת ההייטק במשרד אליה ייצטרפו גם יתר עורכי הדין שהצטרפו אליו.

עו"ד צ'ין, עבד בעברו גם במשרד עוה"ד הרצוג, פוקס, נאמן ושות' והוא מתמחה, בין השאר, בייצוג של חברות טכנולוגיות בתחילת דרכן וקרנות הון סיכון, ביניהן: Lemonade בתחום הביטוח, NEXAR בתעשיית המוביליטי, ו-MobileODT בתחום המכשור הרפואי; וקרן הון סיכון ALEPH, קרן מניב מוביליטי, קרן חץ ועוד.

אל עו"ד צ'ין יצטרפו ב-AYR גם צוותו מהמשרד שעזב, הכולל את עוה"ד: סער בנימין, הילה פבר, דניאל שריבר ומתי רוזנבאום.

נראה, כי המעבר כעת, מהווה המשך ישיר למגמת הצמיחה הקיימת בקרב המשרדים הגדולים ובכלל אלה משרד עוה"ד AYR, כאשר לאחר השלמת המהלך ימנה המשרד 115 עורכי דין, ביניהם שלושים ושניים שותפים ושותפות.

מיקומו של AYR בדירוג ה-DUN’S 100 לא ישתנה והמשרד יוותר במקום ה-14 בארץ בגודלו. יחד עם זאת, הוא כעת נושק למשרד הבא אחריו (משרד עוה"ד עמית, פולק, מטלון ושות' המונה 118 עורכי דין).

תחום ההייטק, בו מתמחה בין היתר עו"ד צ'ין, נחשב כאחד מתחומי ההתמחות הבולטים במשרד עוה"ד טולצ'ינסקי, שטרן ונותר להמתין ולראות כיצד העזיבה תשפיע (אם בכלל) על המשרד.

עו"ד רם ז'אן, השותף המנהל במשרד AYR מסר: "אני מברך על הצטרפותם של עו"ד דניאל צ'ין וצוותו המצוין למשרדנו. הדבר יאפשר לנו להמשיך ולהוביל בתחומים בהם אנו עוסקים".

עו"ד דניאל צ'ין מוסיף: "אנחנו מאוד מתרגשים להצטרף ל-AYR, ושמחים להשתלב במשרד המוביל בתחומים רבים. אני מודה לשותפיי לשעבר במשרד טולצ'ינסקי שטרן ולכל אלה שאיתם זכיתי לעבוד ומאחל להם הצלחה רבה".

ממשרד טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות' נמסר בתגובה: "שמחנו לקלוט את דניאל צ'ין לפני שבע שנים, והוא התפתח יפה במשרדנו. אנחנו מצטערים על כל עובד שעוזב אותנו. כולם יקרים לנו. אנחנו מאחלים לדניאל הצלחה בבניית פרקטיקת היי טק במשרד החדש".

צרו איתנו קשר *5988