דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

סיטיגרופ פספסה את התחזיות לרבעון בצל חולשה בדסק אג"ח

ההכנסות של סיטיגרופ ברבעון הרביעי של 2018 הגיעו ל-17.12 מיליארד דולר, מתחת לתחזיות של האנליסטים להכנסות של 17.5 מיליארד דולר • עם זאת, מדובר בעלייה של 2.2% לעומת הרבעון המקביל ב-2017 • סיטיגרופ הוא הראשון מבין הבנקים הגדולים בוול סטריט שמפרסם דוחות כספיים לרבעון האחרון

סיטיגרופ / צילום: קריס הלגרן, רויטרס
סיטיגרופ / צילום: קריס הלגרן, רויטרס

בנק ההשקעות סיטיגרופ הוא הבנק הראשון מבין הבנקים בארה"ב לפרסם את תוצאות הרבעון הרביעי, ולפני דקות הבנק דיווח על תוצאות מאכזבות, עם פספוס של כחצי מיליארד דולר בשורת ההכנסות, וזאת בצל חולשה בפעילות המסחר באג"ח.

בשורה העליונה, ההכנסות של סיטיגרופ  ברבעון הרביעי הגיעו ל-17.12 מיליארד דולר, מתחת לתחזיות של האנליסטים להכנסות של 17.5 מיליארד דולר. עם זאת, מדובר בעלייה של 2.2% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

כמו כן, נרשמה ירידה של 22% בהכנסות הדסק מסחר ריביות, מטבעות וסחורות ל-17.1 מיליארד דולר, לעומת התחזיות המוקדמות להכנסות של 17.6 מיליארד דולר.

עם זאת, הבנק רשם רווח של 1.61 דולרים למניה (בניכוי רווח חד פעמי כתוצאה מרפורמת המס), מעל תחזיות השוק לרווח של 1.55 דולרים למניה. מדובר בעלייה של 21% ברווח למניה לעומת הרבעון המקביל אשתקד. מניית סיטיגרופ עולה בכ-3%.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובלי ושוקי עולם?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
הסיפורים הגדולים של היום
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות