חברת ישראל קנדה נכנסת לתחום ההתחדשות העירונית

ארז נבון ועמית בניאן יובילו את פעילות ההתחדשות העירונית של ישראל קנדה, שנמצאת בשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר • רוזן: "זה מהלך שנעשה כחלק מההתרחבות שלנו בתחום הנדל"ן המניב, היזמות, הקרקעות, קבוצות הרכישה והמלונות. אנחנו בוחנים רכישה של חברה גדולה בתחום, שכבר צברה כמות של קרקעות במקומות טובים"

ברק רוזן ואסף טוכמאייר / צילום: איל יצהר
ברק רוזן ואסף טוכמאייר / צילום: איל יצהר

עוד רמז לחשיבות שחברות הנדל"ן מייחסות לתחום ההתחדשות העירונית? חברת ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר, הודיעה היום (ד') כי היא נכנסת לתחום ההתחדשות העירונית.

בהודעה שמסרה החברה לבורסה לניירות ערך נכתב כי בכוונתה: "לפעול להקמת חברה-בת בבעלות ובשליטה מלאות של החברה (100%) אשר תפעל בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, ונכון למועד זה החברה פועלת לאיתור פרויקטים באזור המרכז בתחום ההתחדשות העירונית. יובהר כין אין ודאות כי החברה תפעל בפועל בתחום האמור ופעילותה בתחום האמור כפופה לאיתור פרויקטים, התקשרות בהם וקבלת כל האישורים הנדרשים".

מניית ישראל קנדה  עולה בכ-1.7% במסחר כעת. 

רוזן אמר היום ל"גלובס" כי "זה מהלך שנעשה כחלק מההתרחבות שלנו בנושא הנדל"ן המניב, היזמות, הקרקעות קבוצות הרכישה והמלונות. כבר כמה שנים שפונים אלינו בפרויקטים ענקיים והבנתי שאם אנחנו רוצים לצבור עוד קרקעות באיזורים טובים אנו צריכים להיכנס לזה. פנו אלינו כמה חברות גדולות שחתמו עם דיירים, אבל אין להם את ההון העצמי, כך שאנחנו בוחנים רכישה של חברה גדולה בתחום, שכבר צברה כמות של קרקעות במקומות טובים. ויש לנו משאים ומתנים עם פרויקטים יפים בנפרד".

לדברי רוזן מי שיוביל את הפעילות בנושא יהיו ארז נבון ועמית בניאן. "שניהם מכירים את התחום ויטפלו בכל הנושא, ואני מאמין שביום אחד נמצא שיש לנו כמה אלפי דירות בחברה שאנחנו בונים במסגרת ההתחדשות העירונית".

צרו איתנו קשר *5988