שטחי מסחר | בלעדי

קרן ריאליטי קנתה את "בית מרס" בת"א ב-96 מיליון שקל

המוכרים: יורשי רשת "רהיטי מרס". במקום צפוי להבנות מבנה בגובה 15 קומות

בית מרס / צילום: כדיה לוי
בית מרס / צילום: כדיה לוי

קרן ריאליטי, בניהולם של אסף ורדי ואוהד רוזן, רכשה את "בית מרס" ברחוב הרצל 158 בתל אביב, במחיר של 96 מיליון שקל. המוכרת היא חברת "נכסי רחל ודוד שולמן" שבבעלות יורשיו של דוד שולמן, מייסד רשת "רהיטי מרס". מדובר במגרש בשטח 3.6 דונם, שעליו בנוי בניין בן 5 קומות, בשטח 9,400 מ"ר וחניון. לפני מספר שנים נסגרה חנות הרהיטים שפעלה במקום, והמבנה הושכר לשימושים של משרדים ומסחר.

לבניין חזית לרחוב הרצל, והוא סמוך לדרך קיבוץ גלויות וציר שלבים. על פי תכנית המתאר תא/5000, ייעוד הנכס עשוי להשתנות למגורים ולכלול עירוב שימושים הכוללים מסחר. התוכנית, מאפשרת בנייה לגובה של 15 קומות.

קרן ריאליטי, שעוסקת בהשבחת נדל"ן, רכשה לפני 10 שנים ברחוב הרצל את מתחם בזק תמורת 44.5 מיליון שקל, ולאחר מכן מכרה אותו בסכום גבוה יותר.

את "קרן ריאליטי" ייצגו בעסקה עורכי הדין משה הרדי וחן גינון-כהן ממשרד הרצוג פוקס נאמן. את המוכרת חברת נכסי רחל ודוד שולמן ייצגו עו"ד נעם וייס ועו"ד נטלי הירשברנד-מייכור ממשרד איתן מהולל שדות. 

בחודש מרץ 2017 רכשה קרן ריאליטי באותו האזור את "מאפיית אילת" שברחוב התחייה ב-70.7 מיליון שקל, לאחר שזכתה במכרז שפרסם בנק הפועלים, הנושה המרכזי של הנכס שהיה בשליטת איש העסקים אליעזר פישמן.