כוכבת הילדים המיתולוגית שמשקיעה בנדל"ן במזרח אסיה

כולם מכירים את כוכבת הילדים חני נחמיאס • מסתבר שבמקביל לתוכניות הטלוויזיה, הופעות והצגות, היא כיכבה בלא מעט עסקאות נדל"ן • למה התחילה להשקיע? • מה היא מחפשת בקמבודיה? • ואיך הכול התחיל מעצה קטנה של עוזי חיטמן?• האזינו לפרק VIP של "כסף בקיר"

חני נחמיאס / צילום: מתן פורטנוי
חני נחמיאס / צילום: מתן פורטנוי

"אין ספק שהמקצוע שלי הביא לי רווחה כלכלית, יכולתי בשקט לחיות מאוד טוב ממה שהרווחתי. עבדתי כל השנים, ועבדתי הרבה. אני נמלה מאוד עמלנית, וסביר להניח שהייתי חיה ברווחה ובצורה טובה גם רק מאמנות. אבל הצורה שבה אני חיה היום, שהיא קצת יותר מטובה, אין ספק שהיא בזכות השקעות הנדל"ן" - כך מצהירה השחקנית, הזמרת וכוכבת הילדים המיתולוגית חני נחמיאס. במסגרת "כסף בקיר", פודקאסט הנדל"ן של "גלובס". פגשנו אותה לשיחה בדירתה הנעימה שבאחת הקומות הגבוהות במגדלי שרונה בתל-אביב, בה היא סיפרה לנו על הצד הפחות מוכר אצלה.

כוכבת ילדים או משקיעת נדל"ן מתוחכמת? חני נחמיאס היא גם וגם

"בעצם כל מה שעשיתי לצד עבודתי כשחקנית וזמרת, ומחזות זמר ותאטרון, היו השקעות נדל"ן. כל פעם שהיה לי קצת כסף בצד, קניתי איזו דירה קטנה, ואת הדירה הקטנה גם שיפצתי".

מסתבר כי נחמיאס משקיעה לא רק בארץ, אלא גם בקמבודיה הרחוקה, אליה היגר אחד מבניה לפני 11 שנים. כבר בביקורה הראשון אצל בנה, זיהתה לדבריה את הפוטנציאל הנדל"ני שגלום שם.

האזינו לפרק העשירי של "כסף בקיר" בכדי לשמוע את הסיפור המלא

צרו איתנו קשר *5988