אחרי 6 שנים ללא איוש: זה ראש מערך ההסברה הלאומי החדש

ראש הממשלה נפתלי בנט הודיע על מינויו של סמנכ"ל וראש חטיבת הדיגיטל בתאגיד השידור הציבורי אלעד טנא לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי • כניסתו של טנא לתפקיד מגיעה על רקע עזיבתו של יועצו של בנט משה קלוגהפט שעוזב לטובת ניהול קמפיינים בחו"ל

אלעד טנא / צילום: איל יצהר
אלעד טנא / צילום: איל יצהר

ראש הממשלה נפתלי בנט הודיע על מינויו של  אלעד טנא, סמנכ"ל וראש חטיבת הדיגיטל בתאגיד השידור הציבורי, לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי.

טנא (49), סרן במיל׳ ביחידת דובר צה"ל, תושב מודיעין, בעל תואר ראשון ושני בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, יעזוב את תפקידו בתאגיד השידור ויתמנה לתפקיד שנותר מיותם כבר מספר שנים.

כניסתו של טנא לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי מגיעה על רקע עזיבתו של יועצו של בנט, משה קלוגהפט, והעובדה שבנט נדרש ליועץ תקשורת במשרה מלאה.

בעבר כיהן טנא בתפקידים שונים בתחום התקשורת, בהם סגן עורך "מעריב", עורך אתר nrg וסגן עורך "מקור ראשון". בשנת 2000 הוא היה שותף לגרעין ההקמה של אתר ynet ושימש בתפקידי עריכה שונים באתר, בהם ראש דסק החדשות במשך חמש שנים. בסוף שנת 2010 הקים את מוסף הצעירים "מוצ"ש" בעיתון "מקור ראשון". בתאגיד השידור הקים טנא את חטיבת הדיגיטל וניהל אותה במשך 6 שנים.

צרו איתנו קשר *5988