העיתונאי אילן ליאור מונה לראש מחלקת החדשות של גלי צה"ל

ליאור, שיחליף בתפקיד את אמיר איבגי, שימש בשנים האחרונות כעורך הראשי של מהדורת "השבוע" ב"כאן 11" וערך תוכניות רדיו מובילות • את שירותו הצבאי עשה בגל"צ ככתב ולאחר מכן צבר ניסיון כעורך וכמגיש תוכניות אקטואליה, יומנים ומהדורות חדשות

בניין גלי צה''ל ביפו / צילום: Shutterstock, Roman Yanushevsky
בניין גלי צה''ל ביפו / צילום: Shutterstock, Roman Yanushevsky

מינוי משמעותי ראשון של מפקדת גלי צה"ל הזמנית גלית אלטשטיין: העיתונאי אילן ליאור מונה לראש מחלקת החדשות בתחנה ליאור יחליף בתפקיד את אמיר איבגי, ששימש כמנהל מחלקת החדשות של גלי צה"ל בשנה וחצי האחרונות.

ליאור שימש בשנים האחרונות כעורך הראשי של מהדורת הדגל "השבוע" ב"כאן 11" וערך תוכניות רדיו מובילות. קודם לכן שימש עורך תוכניות בערוץ 10 (כיום ערוץ 13) ופעל שנים ארוכות ככתב מוביל ב"הארץ" וברשות השידור. את שירותו הצבאי עשה בגלי צה"ל ככתב ולאחר מכן צבר ניסיון כעורך וכמגיש תוכניות אקטואליה, יומנים ומהדורות חדשות במחלקת החדשות של התחנה.

גלית אלטשטיין, ממלאת-מקום מפקד גלי צה"ל והעורכת הראשית, מסרה בתגובה: "אני שמחה לבשר על הצטרפותו של אילן ליאור לצוות ההנהלה של גלי צה"ל ובטוחה כי ניסיונו הרב יאפשר לו להוביל בבטחה את מחלקת החדשות לעבודה עיתונאית מקצועית והישגית".

אילן ליאור מסר: "אני נרגש לחזור לגלי צה"ל, המקום שבו התחלתי את דרכי בעיתונות והיה לי תמיד בית. אוביל בגאווה את מחלקת החדשות תוך מתן דגש על ערכי השידור הציבורי".

צרו איתנו קשר *5988