דפני ליף בחדשות - עמוד 6

סוכן חדשות
 
סתיו שפיר: חייהם ומצבם של עובדי הקבלן נשארו ללא שינוי
"שטייניץ מנסה לחנך את הציבור הישראלי ואומר לכולנו שאם רק נעבוד קשה נוכל להצליח", דברי שפיר ■ מנגד, טוען איציק שמולי כי "ההסכם שהשיגה הסתדרות העובדים ישפר משמעותית את מצב עובדי הקבלן"
  
 
"פוליטיקאית חדשה נולדה אתמול - דפני אקוניס ליף"
התככים בין מחנה סתיו שפיר למחנה דפני ליף עולה לטונים חדשים לאחר הפרסום ב"גלובס" אודות היוזמה להתמודד בבחירות להסתדרות ■ יונתן לוי על דפני ליף: "מישהו חטף אותה והחליף אותה בדייסה פושרת ותפלה"
  
 
אטיאס: "אתמוך רק בחוק שקובע את מחיר הדירה"
שר השיכון לפני הדיון בוועדת הפנים והסביבה על דיור בר-השגה: "אני מתנגד לחוק דיור בר-השגה שאינו קובע את מחיר הדירה" ■ ח"כ דב חנין: "אם לא יהיה דיור בר השגה אמיתי, נגיד לממשלה: 'רפורמת המרפסות' של נתניהו לא תעבור"
  
 
רות בן-ישראל: "תעלו על בריקדות; ארד מונעת שביתה"
כלת פרס ישראל תקפה את ביה"ד הארצי לעבודה ■ "השופטת נילי ארד לא תיתן לשבות עוד שנתיים" ■ "אם אין הפגנות בחוץ מחוץ לדיון, לא תהיה שום שביתה"
  
 
צבי סטפק / איור: גיל ג'יבלי
צבי סטפק
קיץ 2011, היה רק פרומו לקיץ הבא
ב-3 מאפיינים יהיה גל המחאה הבא שונה מהקודמים, אחד מהם הוא שזה יהיה אלים
המוני המפגינים של קיץ 2011 נעלמו. שדרות רוטשילד, כיכר המדינה, רחבת מוזיאון תל אביב - כיכר העיר ריקה. דפני ליף הלכה לדרך משלה, כך...המשך
  
 
דפני ליף: "השר אטיאס לא הפנים את אירועי הקיץ האחרון"
"מעמד הביניים הינו הכוח המניע את הכלכלה, והכוח הזה קורס תחת העומס", אמרה דפני ליף ■ "ההודעה של השר אטיאס בעניין הדיור - יריקה בפרצופו של מעמד הביניים"
  
 
אבישי מתיה
אבישי מתיה
אנשי הבלורית וימי הביניים
כך, בחסות בעל הבלורית מחדשות ערוץ 2, נהפכה מחאת הדיור למחאת מעמד הביניים
דפני ליף הקימה שוב אוהל בשדרות רוטשילד בתל-אביב. סתיו שפיר נעצרה שוב בשכונת התקווה, אחרי שהמאהל שם נהרס. יגאל רמב"ם נעצר שוב והוכה...המשך
  
 
"ליף תרצה בתשלום; ההפגנות יתחדשו בקיץ - יהיה בלגן"
רועי נוימן, הדובר של המחאה החברתית, בראיון ל"פירמה": "ליף ושפיר מסתדרות רק כשהן צריכות להסתדר; לא קיבלנו הצעות להצטרף לפוליטיקה" ■ "המטרה שלנו היא להעיר את הציבור שוב; תהיה איזו פסיכופתית שתשים אוהל ותגיד 'כולם אחריי'"
  
 
הוקמו אוהלי מחאה ברוטשילד; ליף: "אנו כאן כדי להישאר"
אתמול הוקמו מחדש 3 אוהלי מחאה בשדרות רוטשילד, אשר פונו בלילה ע"י פקחי עיריית תל-אביב ■ ליף: "ראו בזאת הכרזה על כך שמעולם לא הלכנו לשום מקום"
  
 
ההסתדרות בשיתוף דפני ליף נגד החלטת ביה"ד הארצי לעבודה
מדובר בהחלטה שמנעה את שביתת עובדי הקבלן ■ אחד הגורמים שיובילו את המאבק: "השופטת נילי ארד הפכה את קיפוח האדם העובד לנר לרגליה; היא קורצה מהחומר של נתניהו" ■ במאבק ישתתפו מובילי המחאה החברתית
  
 
סוף הקיץ
משטרה אלימה, פגישת מחזור ואף לא זמר-כוכב. ההפגנה נגד פינוי המאהל בשכונת התקווה הייתה תזכורת עצובה למה שנשאר מהמחאה החברתית > דרור פויר
  
 
דז'ה-וו: דפני ליף עוזבת את דירתה; "אולי אוציא אוהל?"
פרסמה הודעה בפייסבוק בזו הלשון: דז׳ה וו מתסכל מאין כמותו. לפני כיומיים קיבלנו אני ושותפי לדירה הודעה שעלינו לפנות את המקום עד סוף פברואר. מה אומרים? אולי אוציא אוהל?"
  
 
עיני דחה הצעת גישור; דורש הכרעה היום על הזכות לשבות
(עדכון) - דיון סוער על עובדי הקבלן בביה"ד לעבודה; בחוץ: הפגנת פעילים חברתיים עם דפני ליף ■ ברוש לנציג האוצר בדיון: "אתה תשב ורצוי שתשבו כולכם בשקט גם אם זה לא נעים לשמוע"
  
 
ליף: "שופרסל יכולה להרוויח פחות - ולא לפטר עובדים"
מתנועת "ב' זה אוהל" של דפני ליף נמסרה היום התייחסות לדיווחים כי שופרסל, מגה ושטראוס יפטרו בקרוב עשרות עובדים: "ההודעות אינן בבחינת הפתעה"
  
 
דפני ליף: "הקיצוץ בתקציב - הכרזת מלחמה על החברה"
ליף: "הקיצוץ התקציבי הוא הכרזת מלחמה על החברה הישראלית כולה, הוא יגדיל את הפערים החברתיים, יכה במעמד הביניים וידרוס את השכבות המוחלשות"
  
 
כך עיכבה המחאה את התוכנית להפחתת דמי הניהול
המחאה אילצה את האוצר לעכב את קידום התוכנית להורדת דמי הניהול בשוק הגמל, לטובת עניינים בוערים יותר ■ בינתיים מנהלי הגמל ממשיכים ליהנות מתקרת דמי ניהול של 2%, והלקוח הפרטי הקטן, שבשבילו נועדה התוכנית, ממשיך לסבול
  
 

<    12345678910111213    >

   נמצאו 200 כתבות   |   עמוד 6 מתוך 13

צרו איתנו קשר *5988