תג מחיר בחדשות

סוכן חדשות
 
הרצח בכפר דומא / צילום: רויטרס
היום: כתבי אישום יוגשו נגד שני מעורבים בפיגוע בדומא
אחד העצורים יואשם ב-3 עבירות רצח, ואם יורשע, הפרקליטות צפויה לדרוש 3 מאסרי עולם ■ העצור השני, קטין, יואשם בסיוע לפיגוע ■ בנוסף יוגשו כתבי אישום נגד שני עצורים נוספים בגין מעורבות בפעולות "תג מחיר"
  
 
עמוס עוז: "מבצעי תג מחיר - ניאו נאצים שנהנים מרוח גבית"
אחרי גל אירועי "תג המחיר" בשבועות האחרונים, תקף הסופר עמוס עוז את מי שעומדים מאחורי הפעולות וכינה אותם "ניאו נאצים" ■ "הגיע הזמן שנסתכל למפלצת בעיניים"
  
 
לבני ואהרונוביץ' יבחנו הכרזה על פעולות "תג מחיר" כטרור
ציפי לבני: "מי ששתק אל מול פשעי שנאה נגד ערבים, מגלה שהפשעים האלה מופנים עתה נגד חיילי צה"ל, נגד רשויות אכיפת החוק ונגד שלטון החוק"
  
 
הפרקליטות מבקשת להחמיר עם הפורעים באירועי "תג מחיר"
פנתה בערר לעליון על החלטת ביהמ"ש המחוזי בירושלים לשחרר למעצר-בית בתנאים מגבילים שני נאשמים בעבירות של תקיפה ממניעים גזעניים
  
 
ארגונים יהודיים בארה"ב לישראל: רסני את "תג מחיר"
הליגה נגד השמצה: "הפעולות הנתעבות של 'תג מחיר' מנוגדות לערכי היהדות" ■ הקריאה - יום לאחר שהסטייט דיפרטמנט קבע שפעילות "תג מחיר" התפשטה מהגדה לישראל
  
 
ארה"ב: רוב התקפות הטרור של מתנחלים לא מגיעות לביהמ"ש
הדוח השנתי של הסטייט דיפרטמנט על הטרור בעולם מקדיש קטע להתקפות "תג מחיר" בארץ ■ "לישראל נשקפים איומי טרור מחמאס, ועדות ההתנגדות העממיות, הג'יהאד הפלסטיני (במיוחד בעזה אך גם בגדה) וחיזבאללה"
  
 
פורדיס: 70 רכבים ומסגד הושחתו בפעולת "תג מחיר"
עשרות תושבים בכפר הערבי בצפון התעוררו וגילו כי צמיגי מכוניותיהם נוקבו ■ על קירות מסגד מקומי רוסס מגן דויד והכיתוב "מסגדים סוגרים במקום ישיבות"
  
 
שי ניב / איור: גיל ג'יבלי
שי ניב
חג מחיר
מתי מתרגזים באמת בערוץ 2 ומה הלקח שנלמד מנפילת "סטימצקי"
"אבא במאה", השתעשעה הילדה המקסימה בפרסומת המחוננת (והמכוננת) של "צומת ספרים", רגע אחרי שהדביקה על מצחו של אביה מדבקה עגולה עם תג מ...המשך
  
 
שמחת הסטרוקים והפלסטינים
מהדעות של אורית סטרוק צומחות תנועות בסגנון "תג מחיר"
  
 
הדקלום של בוגי יעלון
מוכנים להילחם באיראן, רק שיעזבו אותם עם המתנחלים ופרחחיהם
  
 
"תג מחיר": קטין מואשם בהצתה, השחתת רכוש וסיכון חיים
הפרקליטות הגישה אישום נגד קטין מיהודה ושומרון בגין הצתת רכוש של פלסטינים, ריסוס הכתובת "תג מחיר", השחתת פני מקרקעין, סיכון חיי אדם והפרעה לשוטר
  
 
סובארו הסירה קמפיין "תג מחירון" בשל איום בחרם צרכנים
לאחר לחץ ציבורי מסיבי, סובארו התחייבה להסיר קמפיין שהעלתה לאחרונה עם הכתובת "תג מחירון" שרוססה על גבי קיר לבן ■ החברה: "לא התכוונו לפגוע"
  
 
העליון: להשאיר במעצר-בית את המתפרעים בחטמ"ר אפרים
שופט העליון יצחק עמית מתח בהחלטתו ביקורת על הסעיף הראשון בכתב האישום, הלקוח מחוקי המנדט הבריטי: "החזקת ידיעות בעלות גוון צבאי"
  
 
דרור פויר / איור: גיל ג'יבלי
דרור פויר
4 שעות טלוויזיה ביום
ככה הם רוצים אתכם, שקטים וכנועים
א. אתם מוכנים? יופי. לפי סימן שלי כולם מסתדרים בשלשות ופורצים בטקס הישראלי המסורתי הידוע. שלוש, ארבע ו... הדרת נשים! לא יעלה על הד...המשך
  
 
נתניהו: "דורש מעצרים של חשודים בפעילויות תג מחיר"
ראש הממשלה שביקר השבוע יחד עם הרמטכ"ל ושר הביטחון בבסיס צה"ל באפרים נדהם למשמע אוזניו, ולחוסר האונים של המפקדים אל מול מבצעי ה"תג מחיר" ■ "אני רוצה לראות מעצרים"
  
 
אולמרט: "מתנחלים שמכים חיילים - סכנה לדמוקרטיה"
ראש הממשלה לשעבר נאם נאום תקיף כנגד המדיניות הנוכחית של ממשלת ישראל, בכנס השנתי של התאחדות האיכרים ■ קרא לקצץ בתקציב הביטחון: "להחליט על חלוקה אחרת של העוגה"
  
 

   12    >

   נמצאו 25 כתבות   |   עמוד 1 מתוך 2

צרו איתנו קשר *5988