בעקבות דן מרגלית: עיתונאי הספורט רון קופמן מצטרף לחינמון "ישראל היום"

קופמן, ששימש במשך 20 שנה ככתב ספורט ב"הארץ", חתם לאחרונה גם הסכם עם אתר P-1000 במסגרתו יוביל את הקמפיין החדש לאתר

העיתונאי ושדרן הספורט רון קופמן מצטרף ל"ישראל היום" של שלדון אדלסון. קופמן, המשמש כפרשן בערוץ הספורט, יחתום בימים הקרובים על הסכם עם החינמון החדש, שם יחל לכתוב עם הוצאתו לאור במהלך השבועיים הקרובים.

לאחרונה חתם קופמן על הסכם עם אתר הסחר האלקטרוני P-1000 מקבוצת סמייל מדיה, במסגרתו יוביל את הקמפיין החדש של האתר.

צירופו של קופמן, ששימש במשך 20 שנה ככתב ספורט ב"הארץ", הינו חלק מניסיונות מערכת "ישראל היום", בראשותו של העורך הראשי עמוס רגב, לגייס צוות של עורכים וכתבים לקחת חלק מהעיתון החדש.

כפי שנחשף ב"גלובס", העיתונאי הוותיק דן מרגלית, המשמש מזה כ-5.5 שנים כעיתונאי "מעריב", הצטרף גם הוא ל"ישראל היום". מעברו של מרגלית עשוי לתת לגיטימציה לעיתונאים נוספים אליהם פונה בימים אלה מערכת העיתון, כמו גם הצהרת כוונות מצידה באשר לאיכות המערכת שהיא עתידה להקים והתחרות הצפויה מכיוונה מול העיתונים הגדולים "ידיעות אחרונות" ו"מעריב".

לעורך מדור הספורט של "ישראל היום" מונה אלי סהר, שעבד בעבר בחינמון "ישראלי" שבבעלות שלמה בן צבי (ושהיה גם בבעלותו של אדלסון). עם תחילתן של הבעיות הכלכליות ב"ישראלי" התבקש סהר לקצץ באופן ניכר משכרו ולכן עזב. גם ב"ישראלי" שימש סהר כראש מדור הספורט של העיתון וזאת לאחר שבמשך שנים שימש כפרשן הערוץ הראשון במשחקי מכבי תל אביב ביורוליג.

קופמן אישר את הידיעה. דובר חברת ניוזקו שבבעלות שלדון אדלסון סירב להתייחס לדברים.

צרו איתנו קשר *5988