הילטון תיפתח מלון וולדורף אסטוריה בירושלים; משפחת רייכמן תשקיע 100 מיליון דולר

המלון יכלול 220 חדרים וסוויטות ו-30 דירות מגורים, שייבנו במבנה סמוך ; המשפחה התחייבה לשמר את הבניין המקורי ולהוסיף מאחוריו מבנה בן 5 קומות

IPC, בבעלות משפחת רייכמן ורשת מלונות הילטון חתמו על הסכם ניהול לפיו מלון פאלס ינהל את המותג וולדורף אסטוריה. המלון בו תשקיע משפחת רייכמן 100 מיליון דולר, יכלול 220 חדרים וסוויטות ו-30 דירות מגורים, שייבנו במבנה סמוך.

המלון יוקם במבנה היסטורי, שתוכנן על-ידי אדריכל טורקי, בו שכן במשך שנים משרד התמ"ת. בסמוך למלון שכן מבנה המכס, שנהרס ובמקומו יבנה בניין המגורים. משפחת רייכמן שרכשה את המבנה מהמינהל, התחייבה לשמר את הבניין המקורי ולהוסיף מאחוריו מבנה בן 5 קומות.

נשיא מלונות הילטון אירופה, וולפגאנג נוימן אמר כי "החלטנו לפתוח את המלון בירושלים כי בישראל נוצר ביקוש ער למלונות יוקרה ולדירות יוקרה בעקבות השיפור במצב הכלכלי". על-פי הערכות, דירות המגורים ימכרו במחיר 25 אלף דולר למ"ר.

רשת הילטון העולמית כוללת 3,000 בתי מלון. בארץ הרשת מפעילה שני בתי מלון. המותג וולדורף אסטוריה, כשמו של המלון המיתולוגי בניו יורק, נחשב למותג היוקרתי ביותר של הרשת. בעולם כולו קיימים חמישה מלונות הנושאים שם זה, ארבעה מתוכם בארה"ב ועוד אחד בסעודיה. ההחלטה לכלול את המלון הירושלמי תחת מותג זה מוכיחה את אמונת הרשת בעיר ירושלים.

צרו איתנו קשר *5988