שולה זקן: "מנסים להרוג אותי - אבל לא יצליחו"

לאחר גל השמועות על מעורבותה בפרשת הולילנד מגיבה זקן לחשדות נגדה: "כשהפרשה התפוצצה הייתי בהלם, מה לי ולשוחד?" ■ "אין טעם שאחזור לארץ כל-כך בלחץ" ■ "להיות עדת מדינה נגד אולמרט? אין סיכוי"

שולה זקן, שמבוקשת לחקירה בישראל בפרשת הולילנד, מדברת לראשונה ממקום חופשתה בארצות-הברית ודוחה את האשמות הקשות המופנות נגדה. "הם מנסים להרוג אותי, אבל הם לא יצליחו", אומרת זקן.

"כשהפרשה התפוצצה הייתי בהלם, מה לי ולשוחד? אני הקטנה. אין לי ולשוחד שום דבר", טוענת שולה זקן בראיון לעיתון "ידיעות אחרונות". "יש לי רחמים על אהוד אולמרט ועל מה שהוא עובר, אבל איפה החיים שלי? נתתי 30 שנה למדינה. יש לי ילדים", היא מוסיפה.

מי שהיתה יד-ימינו של אהוד אולמרט במשך שנים מספרת כי כשהפרשה התפרסמה היא בילתה כבר בחו"ל עם משפחתה וחשבה "אין טעם שאחזור כל-כך בלחץ, אני אשאר פה עוד שבוע כי אני הולכת לעבור תקופה מאוד קשה". לדבריה, משפחתה כבר חזרה ארצה, וגם היא צפויה להגיע בקרוב לישראל כדי להגן על חפותה.

זקן התייחסה גם לדיווחים לפיהם היתה במגעים לחתום על הסכם עדת מדינה. "להיות עדת מדינה נגד אולמרט? זה לא עלה על דעתי אפילו, אין סיכוי", אומרת זקן. "כל אחד שרוצה לצאת מתוך תסבוכת מסוימת מנסה להפיל את זה על אהוד".

"נותנים לי משקל כבד מאוד בתוך הפרשה הזאת, אך לדעתי אני לא מגיעה בכלל למשקל נוצה", מספרת זקן. בנוגע לחקירתה הצפויה היא אומרת: "זה לא מטריד אותי, כי אני אישה מאמינה ואני חושבת שהקדוש ברוך הוא מעמיד אותי בניסיון, ואני צריכה להוכיח שאני עומדת בו". עוד היא הוסיפה: "צר לי על רצח האופי בתקשורת שעושים לי תמיד".

צרו איתנו קשר *5988