אלון סלולר: אפס שקלים לחבילת סלולר לקונים ב-1,500 שקל במגה

המודל: לקוחות שרוכשים מוצרים במגה, יקבלו הנחות על השימוש בסלולר ■ מי שאינו חבר מועדון ישלם 109 שקל עבור חבילה סלולרית ללא הגבלה - יקר יותר מתעריפי גולן טלקום והוט מובייל שמציעות חבילות ב-89-99 שקל בחודש

חברת אלון סלולר, מפעילת הסלולר הווירטואלית החדשה שבשליטת דודי ויסמן, משיקה חבילת שירותים ללא הגבלה לחברי מועדון you, ובכך הופכת להיות מפעיל ה-MVNO הראשון שמציע חבילה כזו.

מחיר החבילות החדשות יעמוד על 59-79 שקל או אפס שקלים ביחס לגובה הקניות ברשת ומגה שיבצע הלקוח. מי שאינו חבר מועדון ישלם 109 שקל עבור חבילה ללא הגבלה.

אלון סלולר מפעילה את המותג YouPhone. החברה היא מפעיל וירטואלי סלולרי שרוכב על רשת פרטנר. מיד עם כניסתה של החברה לשוק נכנסו גם החברות גולן טלקום, הוט מובייל ו-012 מובייל, ושתיהן ביחד שינו את השוק בצורה דרסטית בהציעם חבילות ללא הגבלה תמורת סכום הנמוך מ-100 שקל לחודש. כתוצאה מכך נכנסה אלון סלולר למשא-ומתן עם פרטנר וביקשה שתאפשר לה למכור חבילה ללא הגבלה.

אלון סלולר מציעה מודל ייחודי לפיו מי שרוכש ממוצריה דרך רשתות מגה, מקבל הנחות של השימוש בסלולר. החברה יוצאת כעת ב-3 מסלולים: המסלול הראשון הוא ללקוחות המועדון שעושים קניות חודשיות בגובה של 800-1,499 שקל בחודש, והם ישלמו 79 שקל לחודש עבור החבילה. מי שיש לו גם כרטיס אשראי של החברה, ישלם רק 59 שקל.

המסלול השני הוא לחבר מועדון שעושה קניות ברשת מגה ב-1,500 שקל בחודש ומעלה, שישלם רק 59 שקל בחודש. אם אותו חבר מועדון גם מחזיק בכרטיס אשראי של החברה, הוא יקבל את החבילה ללא תשלום.

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone" ,YouPhone מתכוונת להיות שחקן משמעותי ומוביל בתחום הסלולרי. נכנסנו לשוק הסלולר מתוך מטרה לפתוח בפני הצרכנים הישראלים אפשרות ייחודית לחיסכון משמעותי בחשבון הסלולרי ובהוצאות משק-הבית".

צרו איתנו קשר *5988