שיחות לחו"ל: פלאפון - שקל לדקה, סלקום - 79 אגורות

(עדכון) - במסלול של סלקום משלמים 49 שקל לכל נסיעה וזכאים לתעריף של 79 אג' ליחידה - דקת שיחה יוצאת/נכנסת והודעת SMS, ללא הגבלה באותה נסיעה

השפנים נשלפים מהכובע? באפקט השרשרת של ההכרזות על תעריפי שיחות מוזלים בקרב חברות הסלולר בזו אחר זו, נמצאים כעת במוקד תעריפי השיחות בחו"ל: פלאפון מצטרפת לחגיגת המחירים ומכריזה על חבילת חו"ל חדשה, במסגרתה דקת שיחה, הודעת SMS או 1 מגה גלישה יעלו 1 שקל.

חידוש נוסף הוא שתעריפי ההמשך יישארו לפי תעריף החבילה (עד כה, חריגה מבנק הדקות במסגרת חבילות חו"ל הקפיץ את תעריפי השיחה במאות ואלפי אחוזים).

מדובר בחבילה שנרכשת כבנק דקות (כך שגם אם הדקות לא נוצלו במלואן, עדיין משלמים את מחיר החבילה מראש). חבילה הכוללת את תעריף ה-1 שקל נמכרת ב-300 שקל. חבילה בהיקף קטן יותר, הנמכרת ב-150 שקל, כוללת תעריף של 2 שקלים לשיחה, הודעת SMS או 1 מגה גלישה בחו"ל. החבילה תקפה לארה"ב, אוסטרליה, המזרח הרחוק, אירופה המערבית ועוד.

סלקום: 79 אגורות לדקה בחו"ל

בהמשך להכרזת פלאפון וגולן טלקום מוקדם יותר היום, מכריזה כעת סלקום על המסלול שלה לשיחות בחו"ל, שבנוי כך: משלמים 49 שקל לכל נסיעה וזכאים לתעריף של 79 אגורות ליחידה - דקת שיחה יוצאת, דקת שיחה נכנסת והודעת SMS, ללא הגבלה למשך אותה נסיעה.

לא מדובר על בנק דקות, ולפיכך אין תעריפי חריגה. המסלול תקף בכ-40 מדינות, בהן ארה"ב, אנגליה, איטליה, תאילנד, יוון, ספרד, צרפת ועוד

גם גולן, רמי לוי ואלון מוזילים

ההודעות של פלאפון וסלקום יצאו שעות ספורות לאחר שגולן טלקום הכריזה על תעריפי חו"ל שלה: 35 אגורות לדקה בחיוג מאירופה ו-99 אגורות בחיוג מאוסטרליה וארה"ב. זהו מסלול נפרד ממסגרת "הכול כלול" של גולן טלקום המוצע ב-99 שקל לחודש. לא מדובר בבנק דקות כפי שמציעה פלאפון אלא בתשלום לפי ביצוע של השיחות בפועל, ולכך יתרון ברור.

השבוע הציג רמי לוי את תעריפי החו"ל המוזלים שלו, המיועדים לכלל הלקוחות באמצעות כרטיס SIM חיצוני. הכרטיס נמכר ב-100 שקל וניתן לטעינה מחודשת בלי הגבלה (בקפיצות של 50 שקל). כרטיס ה-SIM מתאים לכל מכשירי הטלפון ומספק תעריפי שיחה של כ-0.5 שקל לשיחה או להודעה ו-1 שקל למגה גלישה. אפליקצייה שתושק בימים אלה תאפשר לבעלי כרטיסי ה-SIM של לוי לבצע שיחות בינלאומיות על גבי האינטרנט במחיר של 17 אגורות לשיחה יוצאת ו-0 אגורות לשיחה נכנסת.

בתחילת השבוע השיקה youphone (אלון סלולר) את תעריפי חו"ל במסגרת שירות "חיסכון בחו"ל" שלה, הנעים בין 70 אגורות ל-1.80 שקל לשיחה יוצאת ונכנסת (בשיטת call back). תעריף להודעת SMS עומד על 1 שקל. התעריפים מוצעים ללא חבילה. 70 אגורות הוא תעריף לחיוג ממדינות בודדות בהן יוון וקפריסין, תעריף של 1 שקל ממדינות אירופה המערבית, להוציא איטליה,שיחד עם ארה"ב, רוסיה ותאילנד נכללת בתעריף ה-1.80 שקל לדקת שיחה. המחירים ביעדים באפריקה וברוב מדינות המזרח הרחוק הם 5.90 שקלים לדקת שיחה (נכנסת או יוצאת) ו-2.90 שקלים להודעת SMS. בימים הקרובים יושק שירות גלישה בכ-3.90 שקלים ל-1 מגה.

צרו איתנו קשר *5988