אחרי 3 שנים: מנכ"ל winwin יובל אטד פורש מתפקידו

אטד צפוי להתמנות למנהל הפעילות האזורית של אתר הגאדג'טים deal extreme ■ במקביל, לוח "ידיעות אחרונות" ולוח winwin מתמזגים לגוף אחד

לאחר 3 שנים בתפקיד, מנכ"ל אתר הלוחות winwin מבית ynet, יובל אטד, הודיע על סיום תפקידו. ההודעה באה במקביל ליישום המלצתו לאיחוד מותגי הלוח - לוח "ידיעות אחרונות" ואתר winwin - והמשך ניהול מערכתי תחת הנהגה אחת.

האיחוד הוא חלק מהאסטרטגיה הרב-שנתית שבנה אטד יחד עם הנהלת ynet עם כניסתו לתפקיד, זאת במטרה לחזק את מערך הלוחות הקבוצתי.

במסגרת האיחוד ישונה שם הלוח ל-"winwin - לוח ידיעות אחרונות". יש לציין כי עם מינויו של אטד בספטמבר 2009, הוחלט על שינוי מבני במסגרתו הוכפפו עובדי winwin להנהלת ynet ולא למחלקת הלוחות של העיתון המודפס. כעת, כאמור, יבוצע מיזוג בין המחלקות.

אטד הודיע על רצונו לעזוב כבר לפני כ-4 חודשים, אך לבקשת ההנהלה השהה את עזיבתו עד לסוף השנה הנוכחית, זאת על מנת להשלים את המיזוג בין החברות כחלק מתוכנית-גג שגובשה עם כניסתו לתפקיד.

לפני הגיעו ל-ynet, שימש אטד כמנכ"ל פורטל Adira וקודם לכן כיהן כמנכ"ל חברת כנען פרסום בתנועה.

כפי שנחשף ב"גלובס" לפני 3 שבועות, מסתמן כי אטד צפוי להתמנות למנהל הפעילות האזורית של אתר הגאדג'טים דיל אקסטרים. אטד עמד מאחורי גיור האתר ותרגומו לעברית תחת אתר winwin. כעת בוחן האתר, שהוקם ב-2006 ומשרת היום יותר מ-160 מדינות בעולם, הקמת הנהלת אזורית בישראל שתפקח על אזור המזרח התיכון ואפריקה.

האתר מאפשר לרכוש מוצרי אלקטרוניקה וגאדג'טים שונים במחירים נמוכים במיוחד, ללא מותגים וללא דמי משלוח לכל מקום בעולם, כולל ישראל. באתר ניתן למצוא מוצרים החל מכבלי טעינה לסלולרי וטאבלטים לא ממותגים, דרך בובות של אנגרי בירדס ועד לנורות חשמל ומד לחץ דם.

מחזור המכירות השנתי של דיל אקסטרים בישראל עומד על 25 מיליון דולר, 5% מכלל ההכנסות השנתיות של האתר.

אטד סירב להתייחס לאפשרות שיצטרף לדיל אקסטרים ואמר כי הוא בוחן בימים אלה מספר אופציות להמשך. באשר לעזיבתו את winwin ציין אטד כי "במסע של 3 שנים הצלחנו, ביחד עם צוות מדהים של אנשים, להוביל את האתר להיות שחקן מרכזי ומוביל בתחרות בין הלוחות האינטרנטיים בישראל. אני מודה להנהלת הקבוצה ולמנכ"ל ynet, אבי בן-טל, על הדרך המשותפת, האמון והתעוזה שהביאה את winwin עד הלום. אמשיך ללוות את את החברה עד סיום תהליך המיזוג".

בן-טל הוסיף כי "יובל הוביל את לוח winwin להישגים חסרי תקדים ב-3 השנים האחרונות, הן ברמת המודעות והן מבחינה מסחרית ומוצרית, כפי שאף אחד לא עשה לפני כן. אני מאחל לו המון הצלחה בהמשך ומשוכנע כי יצליח בכל דרך שיבחר".