יוצרת "מעושרות": "יש בהן משהו מנותק, אבל אכפת להן"

צפו באורנה בן-דור מתארחת בתוכנית "קלוז-אפ" של גלובס TV ■ נשים שמשלמות 200 שקל טיפ למישהו שהביא להן דיאט קולה? "זה מעמד שהולך ומתהווה של אנשים עם המון כסף, שאורחות החיים שלהם זרים לגמרי"

בזמן ש-10,000 ישראלים הפגינו במוצ"ש נגד הגזירות הכלכליות, 5 נשים בערוץ 10 חגגו במרומי מגדל yoo. "מעושרות", תוכנית הדוקו-ריאליטי של ערוץ 10, מזכירה לנו מדי שבוע שיש אנשים במדינה הזו שחיים בבועה שבה אין גזירות, ומעמד הביניים הוא לכל היותר ההדום ששמים עליו רגליים בסלון.

יוצרת הסידרה אורנה בן-דור, שהתארחה בתוכנית "קלוז-אפ" בגלובס TV, אומרת שה"מעושרות" לא מנותקות מהעם: "הן לא משתמשות במעמד הביניים כהדום לשים עליו את הרגליים".

- מדברים על מעמד הביניים והמעמד הנמוך, ויש נשים שמביאים להן דיאט קולה והן נותנות טיפ של 200 שקל?

"נכון, על פניו אתה צודק. יש משהו ב'מעושרות' שהוא מאוד מנותק. אגב, התוכנית כן בוחנת תופעה שלא הכרתי לפני שעשיתי את 'מעושרות', תופעה של מעמד שהולך ומתהווה כאן של אנשים עם המון כסף. אורחות החיים שלהם זרים לגמרי".

- אכפת להן מה שקורה במדינה?

"אכפת להן, כולן הגיעו מלמטה. כולן מכירות לא את מעמד הביניים אלא את זה שמתחתיו, והן עשו את הכסף באופן כזה או אחר. בעונה הזו יש המון גוונים של עשיית כסף, של התחברות לכסף. יש נשים עובדות, יש נשים שנישאו לכסף וכו'".

*** צפו בתוכנית המלאה בסרטון המצורף.

צרו איתנו קשר *5988