אורביט תספק ליצרן מטוסים אירופי מערכות בכ-15 מיליון שקל

עסקה זו מצטרפת לעסקה קודמת לאספקת מערכת ניהול התקשורת החדשנית של אורביט לאותו יצרן מטוסים – היקפן המצטבר של שתי העסקאות מגיע לכ-26 מיליון שקל בתוך חודשיים

חברת אורביט טכנולוג'יס, המספקת פתרונות מתקדמים בתחומים של תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת, הודיעה היום על קבלת הזמנה נוספת מיצרן מטוסים אירופי גדול לאספקת מערכות ניטור בווידיאו למטוס מבוססות על טכנולוגיית ה-ORION. היקף העסקה מוערך בכ-15 מיליון שקל.

מערכת הניטור בווידיאו הינה המערכת השנייה של אורביט המוטמעת בקו הייצור החדש של מטוס נוסעים, הנמצא בשלבי פיתוח, של יצרן אירופי זה. עסקה זו מצטרפת להזמנה משמעותית שקיבלה אורביט, בחודש יוני השנה, מאותו יצרן מטוסים אירופי גדול לאספקת מערכות לניהול תקשורת (CMS) האחראיות על ניהול התקשורת הפנימית בתוך המטוסים. היקפן הכולל של שתי העסקאות מגיע לכ-26 מיליון שקל בתוך כחודשיים.

אורביט מעריכה כי עם השלמת פיתוח המטוס עשויה החברה ליהנות מהזמנות המשך כך שהסך הכולל של ההזמנות עשוי יהיה להגיע עד כדי 150 מיליון שקל.

שתי המערכות מתבססות על טכנולוגית ה-ORION אותה אורביט מסיימת לפתח בימים אלה.

מערכת הניטור בווידיאו אוספת קטעי וידיאו ממערך של מצלמות המפוזרות במטוס. מצלמות אלה מצלמות אזורי עניין בסביבת המטוס, הן בתוך שטח המטוס והן מחוצה לו ומציגה אותם בפני צוות הטיסה על מנת לאפשר לצוות לקבל תמונה טובה יותר על המתרחש במטוס.

צרו איתנו קשר *5988