הנקראות ביותר

"חוץ מלהיות היחצ"ן של האוצר, יאיר לפיד לא עושה כלום"

צפו בסגנית יו"ר הכנסת ח"כ גילה גמליאל בראיון בתוכנית "דיבור פוליטי" בגלובס TV ■ "אני לא מופתעת שיאיר לפיד מתרסק בסקרים" ■ "הוא חושב שכולם צריכים לבוא ולעשות מה שהוא רוצה, על פיו יישק דבר בכנסת ישראל, ולא כך הדבר"

"אני לא מופתעת שיאיר לפיד מתרסק בסקרים", אומרת סגנית יו"ר הכנסת ח"כ גילה גמליאל (ליכוד) בראיון בתוכנית "דיבור פוליטי" בגלובס TV. "אני עובדת איתו בשוטף בוועדת הכספים, אני רואה את ההתנהלות שלו ואת חוסר ההבנה שלו והירידה שלו לפרטים.

"הציפיות מהציבור הרחב הן לקבל שר אוצר שיוביל את כלכלת המדינה לכיוונים נכונים. התקציב שהוא הציג, מלבד להיות הדובר של האוצר והיחצ"ן שלהם, הוא לא ממש עשה שום דבר ונאלצנו בוועדת הכספים ממש לעשות עבודת עומק על מנת להדוף את הפגיעה שיכלה להיות אנושה למעמד הביניים. אני שמחה שלפחות בזה מזערנו נזקים".

לדברי ח"כ גמליאל, "הצגת תקציב ללא חזון, ללא אופק וללא מנגנוני צמיחה, הובילה את הציבור להגיע למסקנות האלה לגבי שר האוצר שלנו".

- את מתנגחת בלפיד, זה טוב לקריירה הפוליטית שלך?

"ראש הממשלה נתניהו נותן לי גיבוי מלא למהלכים. ברגע ששר האוצר ניגש אליו באחד מהלילות, אחרי ההצבעות על התקציב שבה לא הסכמתי להצביע בקריאה ראשונה, לפיד ניגש לרה"מ ודרש לפטר אותי, כמו שהוא דרש מעדי קול להתנצל. הוא חושב שכולם צריכים לבוא ולעשות מה שהוא רוצה, על פיו יישק דבר בכנסת ישראל, ולא כך הדבר. אני אשת עקרונות, לא מריונטה של אף אחד".

צפו בתוכנית המלאה...

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות