השיחה: יויו חוגג יובל בלי רונית רפאל

מי הגיע למסיבת יום הולדת 50 של יונתן לייטרסדורף? ■ את מי אירחו גל נאור ובני הזוג שרה ומיכאל סלע? ■ ומי ניצח בפנדלים בטורניר הכדורגל של בתי ההשקעות?

איש העסקים יונתן (יויו) לייטרסדורף חגג לעצמו בשישי האחרון יום הולדת 50. לחגיגה הצטרף חברו טל גלעדי, שגם הוא סגר יובל, ויחד ארגנו השניים לעצמם מסיבה מושקעת במיוחד ורבת משתתפים. המוזמנים הרבים עשו דרכם מעלה מעלה אל הפנטהאוז היוקרתי של לייטרסדורף בראש מגדל שלום. שם נפתח הערב בקבלת שבת, כולל חלות פרוסות ותקרובת מבית היוצר של השף אייל שני. חברים רבים של המארח הגיעו ממקומות שונים בחו"ל, בעיקר מניו-יורק, היישר למסיבה הנחשקת, אך מי שלא נצפתה ובלטה בהיעדרה היא רעייתו ואם ילדיו של לייטרסדורף, מלכת מכוני הטיפוח רונית רפאל, הפרודה ממנו. על הצד המוזיקלי הופקדה הזמרת מירי מסיקה, ששרה כמה שירים, ולאחר מכן עלה לבמה די.ג'יי שהוביל את הערב למסיבת ריקודים סוערת.

גיגי ודפי לוי, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ
 גיגי ודפי לוי, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ


גיגי ודפי לוי

תמיר גילת, קרן נהרי, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ
 תמיר גילת, קרן נהרי, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ


תמיר גילת וקרן נהרי

דניאלה פדרמן, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ
 דניאלה פדרמן, יום הולדת 50 ליונתן לייטרסדורף / צילום: יחצ


דניאלה פדרמן

רקדו עם יויו: האחות דושי לייטרסדורף וארוסה אנחל בונני; אייל ומרלין עופר; אלפרד וחוה אקירוב; שרון הראל וסר רונלד כהן; פרי ואביב גלעדי; גיל שוויד ומיטל דנינו; הרצל ומירי חבס; רני והילה רהב; דספינה שרמייסטר, שהגיעה מלווה בבן זוג העונה לשם גידי; רז'ין ומושיק גנזי; פרי ואביב גלעדי; רונית רייכמן ודן להט, שהיה עסוק בלצבור קולות אחרונים לקראת הבחירות המוניציפליות בתל-אביב שיתקיימו ביום שלישי; דין שטרן; דפי וגיגי לוי; תמיר גילת וקרן נהרי; אלון קסטיאל; דניאלה פדרמן, בתו של עמי פדרמן; גיא פינס, שלמרות בקשת המארחים לא התאפק ושיתף את אלפי העוקבים שלו בתמונות מן האירוע באינסטגרם; וספי ולוקה שקד, שנישאו מספר שעות קודם לכן בווילה דלאל בתל-אביב.

סלע, נאור והרקדנים

קרן מיכאל סלע, בראשותם של שרה ומיכאל סלע, יזמה וערכה ביום רביעי האחרון אירוע התרמה עבור להקת בת שבע. הקרן, הפועלת לעידוד אמנים צעירים הפועלים במסגרת להקת בת שבע, קמה לפני עשור כדי לטפח את כוח היצירה הצעיר בלהקה בדרכים שונות. הערב, שכל הכנסותיו יוקדשו לטיפוח רקדנים צעירים וכישרוניים, נערך בפארק בבלי בתל-אביב. גל נאור, היזמית והאדריכלית של פארק בבלי, פרסה את חסותה על האירוע ונרתמה לסייע.

גל נאור, אוהד נהרין, שרה סלע, אירוע התרמה עבור להקת בת שבע / צילום: אבישי פינקלשטיין
 גל נאור, אוהד נהרין, שרה סלע, אירוע התרמה עבור להקת בת שבע / צילום: אבישי פינקלשטיין


גל נאור, אוהד נהרין ושרה סלע

ארז ויגודמן, צבי זיו, אירוע התרמה עבור להקת בת שבע / צילום: אבישי פינקלשטיין
 ארז ויגודמן, צבי זיו, אירוע התרמה עבור להקת בת שבע / צילום: אבישי פינקלשטיין


ארז ויגודמן וצבי זיו

המוזמנים הרבים נהנו מערב שכלל מופעי מחול מיוחדים של להקת בת שבע ומפגש עם המנהל האמנותי של הלהקה, אוהד נהרין. הגיעו לתרום: ישראל מקוב ובת זוגו בלה לוסטיג; דב תדמור; הדסה ומאיר שני; גד וטליה זאבי; עליזה יפו; דליה הורוביץ; עירית שטראוס; הוריה של היזמית נאור, יצחק וחיה תשובה; רוני ואלונה קליינמן; ג'ו בהט; ציפי ויגאל לנדאו; עודד ואלה גרא; ציפי וארז ויגודמן; צבי וג'וזפין זיו; יאיר ואילנה המבורגר; לני רקנאטי ושירה פרבר; נאוה ברק ושלום זינגר; איתן וקרי רכטר; דני ודוריס טוקטלי; מיכל ודובי יפה; אמיר אלשטיין; פרופ' אוריאל ונירה רייכמן; ליזיקה ועמי שגיא; נאוה ועידו דיסנצ'יק; מיכל ודוד פורר; עירית ומושיק תאומים; ורבים אחרים.

הצעירים בג'רני

כ-2,000 אורחים מישראל ומהעולם השתתפו בחמישי האחרון בכנס הג'רני שמקיימת פירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג ישראל, עם עיתון "גלובס", זו הפעם ה-17 ברציפות. האירוע נפתח במינגלינג המסורתי, במרפסת של מלון הילטון תל-אביב, שם נצפו בכירי המשק ובכירי תעשיית ההיי-טק וההון סיכון המקומית, עם עמיתיהם מארצות-הברית ומאירופה. השנה הייתה נוכחות בולטת גם של נציגים בכירים מתעשיית ההון סיכון הרוסית.

נועם קנטי, ניר מרום, יזהר שי, ווה סורוקה, כנס ג'רני / צילום: שאולי לנדנר
 נועם קנטי, ניר מרום, יזהר שי, ווה סורוקה, כנס ג'רני / צילום: שאולי לנדנר


נועם קנטי, ניר מרום, יזהר שי ו-ווה סורוקה

בין המשתתפים נראו: יאיר סרוסי, יו"ר בנק הפועלים; דני גילרמן; פנחס בוכריס; המדען הראשי אבי חסון; יואב שלוש; שלמה דוברת; יהל זילכה; עדן שוחט; אהוד גלר; יורם אורון; יזהר שי; ניסים דרוויש; תומר בר-זאב; אבישי אברהמי; ג'ון לנדסדייל; הנס פיטר פרנק מנוברטיס; ננסי תלם, בכירה במיקרוסופט העולמית; בכירים מארנסט אנד יאנג העולמית, בהם טים ויטלי ומייקל רוג'רס; והנהלת ארנסט אנד יאנג ישראל, בראשות היו"ר רונן בראל, והמנכ"לים המשותפים, יורם טיץ ודורון שהרבני.

בכנס התקיימה תחרות הסטארט-אפ הצעיר THE PITCH,שהמארגנת ארנסט אנד יאנג ,יחד עם קיינן פרטנרס ויבמ. מארגני התחרות, בהם נועם קנטי, יזהר שי, ווה סורוקה וניר מרום, העניקו את הפרס לסטארט-אפ נובה לומוס, המפתח מערכות פאנלים סולאריים המשמשות לייצור אנרגיה בשווקים מתפתחים.

שביט, הסניף והבית

בחמישי לפנות ערב נפתח סניף חדש של רשת ניו-פארם בשכונת אזורי חן בתל-אביב. הסניף התקשט בבלונים בצבעים אדום ולבן ובין הבאים נצפו איתי זמיר, מנכ"ל אסתי לאודר; ניסים חסאן, מנכ"ל קוסט 365; אמיר אבני, סמנכ"ל תכנון ובקרה במשביר אחזקות; בלהה ברוקס, מנכ"לית בפועל של ניו-פארם; אייל קירש, סמנכ"ל השיווק של ניו-פארם; וצביקה גולדשטיין, דירקטור בחברה.

בלהה ברוקס, רמי שביט, קובעים מזוזה בסניף חדש של ניופארם / צילום: יחצ
 בלהה ברוקס, רמי שביט, קובעים מזוזה בסניף חדש של ניופארם / צילום: יחצ


בלהה ברוקס ורמי שביט

בעל הבית רמי שביט התרגש מאוד בטקס גזירת הסרט, ותקיעת המזוזה וסיפר לנוכחים כי מבחינתו זהו סניף הבית, שכן הוא מתגורר באזור ותמיד ראה את שכניו עם שקיות של הרשת המתחרה. "מעתה הם מוזמנים להגיע לסניף הבית שלי", סיכם.

גם עבור המנכ"לית ברוקס היה זה אירוע מרגש, שכן מדובר בסניף ראשון שהיא חונכת בתפקידה החדש, לאחר 38 שנה של עבודה בקבוצת המשביר.

טורניר שוק ההון

על כר הדשא שבבית דני בשכונת התקווה נפגשו ברביעי האחרון בכירים משוק ההון, שהתחרו ביניהם על "גביע נישה - שוק ההון". מדובר בטורניר הכדורגל המסורתי שנערך זו השנה הרביעית ביוזמת קבוצת נישה, המתמחה בהשמה בהיי-טק, ביומד ופיננסים. הבכירים פשטו את החליפה, עלו על מדי קבוצתם והתחרו על תואר בית ההשקעות מספר 1 בישראל בכדורגל. פול צוקר, מנכ"לית קבוצת נישה, בירכה את הבאים. הקבוצות שיחקו בשלב המוקדם בשני בתים. בבית א' התחרו אלה באלה ילין לפידות, פסגות, תמיר פישמן, מיטב דש ויונט אינווסט. בבית ב' התחרו מנורה מבטחים, הראל פיננסים, אקסלנס נשואה, מגדל שוקי הון והלמן אלדובי. במקום הראשון זכו יונט אינווסט.

רונן טוב,
 רונן טוב,


רונן טוב

רגע השיא של האירוע היה ללא ספק תחרות בעיטות הפנדלים, שריכזה אליה את ראשי בתי ההשקעות. נכחו ובעטו: אלדד תמיר, מנכ"ל בית השקעות תמיר-פישמן; עוזי דנינו, מנכ"ל בית השקעות אקסלנס-נשואה; רמי דרור, מנכ"ל בית השקעות הלמן אלדובי; רונן טוב, משנה למנכ"ל בית השקעות מיטב דש; דודי קטש, מנכ"ל קרנות נאמנות תמיר-פישמן, ואורן מכלוף, מנהל מכירות ארצי במנורה מבטחים פנסיה. את הטורניר ניצח מכלוף, אשר הכניע את שורה אובארוב, השוער המיתולוגי בעבר ומאמן השוערים בהווה של מועדון מכבי תל-אביב.

צרו איתנו קשר *5988