השיחה: צעירי מכון ויצמן מפזזים

איפה נחגג אירוע הבכורה של מועדון הידידים הצעירים של המוסד האקדמי? ■ איזה מועדון צרכנות השיק דורון ספיר, מנכ"ל Cal ודיינרס? ■ ולמי יורם גלובוס קורא כוכבים?

אירוע הבכורה של מועדון הידידים הצעירים של מכון ויצמן למדע נערך אמש (א') במועדון זאפה ברמת-החי"ל. אירחו את האירוע ראשי אגודת הידידים הוותיקים של המכון: היו"ר שמשון הראל והמנכ"לית יעל גורן-וגמן. מועדון הצעירים, שאמור לאגד את הדור הבא של מנהלים במשק הישראלי, חבר לאגודת ידידי המכון במטרה לתמוך במחקר המדעי שנערך במכון, ולחזק את מעמדה של מדינת ישראל באמצעות קידום המדע והטכנולוגיה. בהנהלת המועדון חברים שלושה צעירים אשר מסייעים בגיוס חברים חדשים ובהצעדת המועדון קדימה: שי טייטלבוים, סמנכ"ל בחברה להגנת הטבע ובנה של פרופ' דבורה טייטלבוים ז"ל, מממציאות תרופת הקופקסון; עמיר שאלתיאל, יו"ר אלדר; ואלי כץ, דירקטור באורקה. הדוקטורנט זיו צויגהפט, מהפקולטה לביוכימיה במכון ויצמן ורץ אולטרה-מרתון, הרצה בפני הבאים על שעונים ביולוגיים והסביר לדור הבא של ידידי המכון "מתי כדאי לקום בבוקר ומתי מומלץ לאהוב".

חגי גדעון ושירה המבורגר ויעל גורן וגמן / צילום: איתי בלסון ואוהד הרכס
 חגי גדעון ושירה המבורגר ויעל גורן וגמן / צילום: איתי בלסון ואוהד הרכס


חני, גדעון ושירה המבורגר ויעל גורן-וגמן

שגית שירן ושי טייטלבוים / צילום: איתי בלסון ואוהד הרכס
 שגית שירן ושי טייטלבוים / צילום: איתי בלסון ואוהד הרכס

שגית שירן ושי טייטלבויום

לאחר ההרצאה נשארו החברים לפזז וליהנות לצלילי הופעה של "סינגולדה וחברים". בין הנוכחים: אייל שירן, משנה למנכ"ל אמדוקס היוצא; רוני על דור, מנכ"ל סאפיינס; ריקי כרמי, מנהלת חטיבת השיווק בבנק לאומי; שגית שירן, בתה של טייטלבוים ז"ל; חנן מור, בעלי קבוצת מור; עו"ד שירה המבורגר, שהגיעה מלווה בהוריה גדעון וחנה המבורגר; מנכ"ל איירפורט סיטי, עדי דנה; דודו זבידה, מנכ"ל החברה הכלכלית ירושלים; מנכ"ל חטיבת BMW, ברק כהן; נאוה שטראוס צוברי, בתה של רעיה שטראוס, ובעלה מיכאל צוברי; שוקי בורשטיין, משנה למנכ"ל כלל; אורי בלק, בכיר בסאפ ישראל; רונית רובין, סמנכ"לית מערכות מידע בפרטנר ועוד.

ספיר משפחתי

מפגש פתיחה והשקה רשמי של המועדון משק 1 נערך אתמול בבית התנועה הקיבוצית בתל-אביב. מדובר במועדון הצרכנות הבלעדי לחברי התנועה הקיבוצית, בני המושבים ועובדי התנועה הקיבוצית. באירוע נכחו דורון ספיר, מנכ"ל Cal ודיינרס; דודי ויסמן, היו"ר והבעלים של קבוצת אלון; איתן ברושי, ראש התנועה הקיבוצית; מוטי קרן, מנכ"ל מגה; לימור גנות, מנכ"לית משותפת אלון רבוע כחול; אבשלום הרן, מנכ"ל משקי הקיבוצים; ועוד.

אבשלום הרן דודי ויסמן דורון ספיר ואיתן ברושי/ צילום: ישראל הדרי
 אבשלום הרן דודי ויסמן דורון ספיר ואיתן ברושי/ צילום: ישראל הדרי


אבשלום הרן, דודי ויסמן, דורון ספיר ואיתן ברושי

ספיר אמר בטקס כי "ביום שישי האחרון ציין כל אחד בחיק משפחתו את יום המשפחה, והנה אנו ממשיכים מחגיגה משפחתית אחת לאחרת, ומרימים היום כוסית לרגל לידתו של מועדון משק 1, שהתברך במשפחה עם יותר מזוג הורים אחד - ההורים של משק 1 הם קבוצת אלון, משקי הקיבוצים וכאל".

הכוכבים של גלובוס

הנהלת חברת גלובוס גרופ חתמה אתמול על הסכם עם ועד עובדי החברה. ההסכם נחתם בפגישה באולפני החברה בנווה אילן. יורם גלובוס, הבעלים, ויובל כהן, מנכ"ל ג.ג, חתמו על הסכם יציגות מול ניר כהן, יו"ר ועד העובדים, ודני בונפיל, יו"ר מרחב ירושלים בהסתדרות. בחברה של גלובוס מועסקים כ-160 עובדים, שקיבלו את תמיכת ההנהלה בהתאגדותם.

ניר כהן דני בונפיל יובל כהן יורם גלובוס ועוד נחום פינברג / צילום: חורחה נובומינסקי
 ניר כהן דני בונפיל יובל כהן יורם גלובוס ועוד נחום פינברג / צילום: חורחה נובומינסקי


ניר כהן, דני בונפיל, יובל כהן, יורם גלובוס ונחום פינברג

עו"ד נחום פינברג, המייצג את גלובוס גרופ, החמיא לגלובוס ולכהן המנכ"ל: "נהגתם באופן יוצא דופן כלפי היוזמה ותמכתם בעובדים. הדרך שבה פעלתם הפוכה לדרך הנהוגה, שבה מעסיקים אינם מקבלים את התארגנות עובדיהם וכן הפוכה לאופן שבו מצטיירת התאגדות עובדים כוחנית בפרסומות (בכיכובה של צופית גרנט) המשודרות בימים אלה על המסכים". גלובוס השיב: "אני תמיד חותם הסכמים עם כוכבים, וגם היום אני חותם הסכם עם הכוכבים שלי".

לוין, קסטיאל והקטנטנים

ענת לוין, מנכ"לית שילב, אירחה אתמול בבוקר את אירוע השקת קולקציית אביב-קיץ 2014 של הקטנטנים בחנות קסטיאל As Is בתל-אביב. המותג הצעיר של קסטיאל פונה לקהל לקוחות צעיר יותר ובהתאם גם מחירי הרהיטים שהוא מציע. בהתאם לגיל הצפוי של המשתתפים באירוע, הוצב במרכז החנות שולחן מלא בדברי מתיקה. בין שלל הזאטוטים שדילגו באלגנטיות על ההגעה למוסדות החינוך כדי להשתתף באירוע, נכח במקום גם הבעלים הרווק אלון קסטיאל. לוין, חובבת האמנות, שוחחה עמו על עיצוב וצילום.

אריסון בגלריה

בגלריה ארטסטיישן נפתחה בחמישי תערוכה היחיד המדוברת והפרובוקטיבית של אלין אלג'ם. שירי בן ארצי ואיה שהם, בעלות הגלריה, אירחו קהל רב של שוחרי אמנות, שבאו להתפעל מהתערוכה יוצאת הדופן.

ג'ייסון אריסון ודלית רביב / צילום: רועי גרינברג
 ג'ייסון אריסון ודלית רביב / צילום: רועי גרינברג


ג'יסון אריסון ודלית רביב

התערוכה, המציגה ציורי שמן מונומנטליים מעולמות האופנה, הפורנו/אירוטיקה והתרבות העכשווית, משכה אליה קהל רב, חלקם אנשי אמנות וחלקם אנשי עסקים. נהנו מהאווירה, מהמוזיקה ומהדרינקים: ג'ייסון אריסון, שנצפה משוחח עם דלית רביב, מנהלת בנקאות פלטינום בבנק הפועלים; דליה רבין; עדי ועמי לידור; רותי ומשה קסטיאל; ענת טמיר; מוקי ורונית שניידמן; פרי גלעדי; נעה ואלדד רוטמן; אורית ודוד אפרתי; יגאל שרמייסטר; יעל טבת; מוטי רייפ ועוד.

הנציגים של תשובה סופגים ערכים

לפני כשלושה חודשים הכריז יצחק תשובה כי קבוצת דלק בבעלותו תעניק חסות לספורטאים הישראלים המתכוננים למשחקי האולימפיאדה בריו דה ז'ניירו ב-2016. לאחרונה נצפו מנהלים ועובדים מקבוצת תשובה מתארחים ומסיירים במשרדי הוועד האולימפי בהדר יוסף. במהלך ביקורם נחשפו עובדיו של תשובה למיצג "החוויה האולימפית", המספר את סיפור המשחקים האולימפיים, המדליסטים האולימפיים של ישראל והוועד האולימפי בישראל. הג'ודוקא אריק זאבי הוזמן להרצות על ערכי המצוינות וההישגיות.

דוד לרון ואריק זאבי / צילום: יחצ
 דוד לרון ואריק זאבי / צילום: יחצ


דוד לרון ואריק זאבי

בסיור נטלו חלק כ-60 עובדים ומנהלים מדלק קמעונאות, ובכללם: אבי בן אסאייג, מנכ"ל דלק ישראל; דוד לרון, מנכ"ל דלק קמעונאות; ערן משה, מנהל הסחר; יובל נאון, מנהל פיתוח עסקי; וגיא אדרי, מנהל השיווק.

צרו איתנו קשר *5988