אלפרד אקירוב שילם לשולה זקן "דמי שתיקה"?

המשטרה תזמן את איש העסקים ומקורבו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט להעיד לגבי נסיבות העסקתה של שולה זקן בחברת אלרוב שבבעלותו, והעברת עשרות אלפי שקלים לחשבונה

האם איש העסקים אלפרד אקירוב שילם לשולה זקן דמי שתיקה על מנת שלא תעיד נגד אהוד אולמרט? אקירוב, ממקורביו של אולמרט, יתבקש כבר בימים הקרובים למסור לחוקרי המשטרה מידע על נסיבות העסקתה של שולה זקן בחברת אלרוב שבבעלותו והעברת עשרות אלפי שקלים לחשבונה. בסביבתו של אקירוב אומרים שזקן הועסקה בחברה כמקדמת אירועים וכנסים בבתי המלון של החברה.

על פי גורמים הקשורים לחקירה החדשה המתנהלת נגד אהוד אולמרט מסרה זקן בעדותה חומרים חדשים הקשורים לפרשיות קודמות. אחרי שאמש פורסם במהדורה המרכזית כי במשטרה נבדק כיוון חקירה נוסף, שלפיו שורה של אנשי עסקים ובהם בכיר מאוד במשק העבירו לראש לשכתו לשעבר של אולמרט, שולה זקן, סכומי כסף גדולים כדמי שתיקה, היום מתפרסם שמו של איש העסקים הבכיר - אלפרד אקירוב.

החקירה מתמקדת בעיקר על האופן שבו מקורבי אולמרט מימנו את הגנתה של זקן במהלך המשפט שהתנהל נגד השניים. בקרוב יזומן ראש הממשלה לשעבר לחקירה באזהרה במשטרה, בנוגע לחשדות החדשים.

אתמול זימנו חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה את שולה זקן להמשך חקירתה, בנוגע לעדותה נגד אולמרט במסגרת פרשת הולילנד.

מאלפרד אקירוב נמסר: "אני שלם לחלוטין עם העסקתה של גב' זקן בחברת אלרוב, ואינני רואה בכך כל פגם. היא הועסקה כיועצת לשיווק אירועים לבתי המלון בירושלים, כמו גם בתחום התיירות הנכנסת, ובתמורה קיבלה שכר עבור עבודתה. מעבר לכך אני מניח ששרבוב שמי לפרשת אולמרט נועד לספק את היצר התקשורתי ותו לא".

מאלרוב נמסר בתגובה: "הגב' שולה זקן הועסקה על ידי החברה בשיווק אירועים לבתי המלון בירושלים (ממילא ומצודת דוד). עבודתה הסתיימה באפריל 2013 והיא קיבלה בתמורה 12 אלף שקל לחודש, כנגד חשבונית".

צרו איתנו קשר *5988