הנקראות ביותר

בעקבות גולן: פלאפון משיקה תוכנית לחו"ל ב-99 שקל בחודש

התוכנית כוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה בארץ ומחו"ל, 6 ג'יגה גלישה בארץ ואינטרנט 100 מגה לגלישה יומית ב-87 מדינות בחו"ל עד 15 יום בשנה

אם מישהו רצה סיבה נוספת כדי להבין כיצד פועלת התחרות בשוק התקשורת וכיצד שחקנים קטנים כמו גולן טלקום משפיעים בדרך יצירתית על כלל השוק ועל השחקנים הגדולים, הרי שהוא יכול למצוא אותה בהודעה של פלאפון מהיום (ד') על השקת מבצע דומה למבצע של גולן טלקום שטילטל את שוק השיחות לחו"ל לפני שבועיים.

פלאפון מודיעה היום על השקת תוכנית דומה, הכוללת שיחות, סמסים וגלישה בחו"ל ב-99 שקל בחודש. פלאפון למדה את המודל של גולן והחליטה להרחיבו לעשרות מדינות. כזכור, גולן השיק את התוכנית ל-16 יעדים בלבד באירופה.

פלאפון מציעה שימוש חופשי ב-87 מדינות, בהן: ארה"ב, בריטניה, צרפת, גרמניה, יוון, תאילנד, רוסיה, אוסטרליה, יפן, דרום אמריקה, הונג-קונג ועוד.

התוכנית כוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה בארץ ומחו"ל, 6 ג'יגה גלישה בארץ בחודש ואינטרנט במהירות 100 מגה לגלישה יומית בחו"ל, עד 15 יום בשנה.

התוכנית החדשה מתאימה ללקוחות חדשים וקיימים, וניתן לעבור אליה ללא דמי מעבר.

אסף עופר, המשנה למנכ"ל פלאפון, מסר היום: "זו פעם ראשונה שחברת סלולר מציעה תוכנית הכוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה וגלישה חופשית גם בחו"ל ב-99 שקל בחודש, למגוון כה רחב של מדינות שמכסה את מרבית יעדי הנסיעות של ישראלים".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות