מנכ"ל 018 אקספון איציק בן-אליעזר פורש מתפקידו

בן-אליעזר מכהן בתפקיד כבר 5 שנים, שבהן הפך את החברה משחקן נישה בעולם האינטרנט לחברה פעילה ובועטת בשוק ■ את מקומו ימלא יעקב נדבורני, שמוביל גם את פעילות הסלולר של חזי בצלאל

איציק בן אליעזר / צילום: איל יצהר
איציק בן אליעזר / צילום: איל יצהר

אין רגע דל בשוק התקשורת: איציק בן-אליעזר, מנכ"ל 018 אקספון, הודיע על פרישה מהתפקיד. בן-אליעזר מכהן בתפקיד כבר 5 שנים, שבהן הפך את החברה משחקן נישה בעולם האינטרנט לחברה פעילה ובועטת בשוק, ותחת הנהגתו החברה צמחה והגיעה להישגים יפים מאד בעולם האינטרנט ביחס למתחרותיה.

מדיווח שהוציאה החברה עולה כי את מקומו של בן-אליעזר ימלא מעתה והלאה יעקב נדבורני, שישמש כמנכ"ל הקבוצה. כזכור, נדבורני מונה לפני מספר שבועות על מנת להוביל את פעילות הסלולר של חזי בצלאל בעל השליטה והוא ימלא את שני התפקידים במקביל.

חזי בצלאל הודה לבן-אליעזר ושיבח אותו על פועלו בשנים האחרונות ועל כך "שמחברה קטנה ורדומה, הפכה אקספון לאחת מן השחקנים המבטיחים והרווחיים בתחום התקשורת". לדבריו, "תרומתו האישית של איציק, שהשכיל ליצוק לחברה לא רק תכנים חדשים ומאתגרים, אלא כוח אדם מהשורה הראשונה שמאפשר לחברה להוביל בתחום השירות ללקוח מבין חברות הטלקום בארץ (ע״פ סקרים חיצונים ואובייקטיביים). תרומתו של איציק לאורך השנים תסייע לנו להמשיך ולהתפתח ולכבוש עוד ועוד נתחי שוק בשוק התקשורת הישראלי. אני מודה לאיציק על פעילותו רבת השנים, ובטוח כי התשתית שבנה אכן תסייע לנו להפוך לשחקן מוביל בתחום".

בהודעת החברה נמסר כי בן-אליעזר עתיד להשתלב בעסקיו של בצלאל.

בן-אליעזר מסר כי "אני מסיים כהונה בת 5 שנים בתחושת סיפוק עצומה, ולאחר שרשמנו הישגים גדולים. בזכות צוות ניהולי חכם וגמיש, מן השורה הראשונה, ועובדים מקצועיים, הצלחנו להצעיד את החברה, מהיותה שחקן משנה הפועל רק בנישה מצומצמת, לחברה מצליחה, משפיעה וחשובה בשוק התקשורת בישראל. החלטתי כי בתום תקופה זו, הגיע הזמן לפנות לאתגרים חדשים. אני מודה לחזי בצלאל, בעל השליטה בחברה, על התמיכה הבלתי מסוייגת, האמון הרב שנתן בי, ובטוח כי התשתית שאני משאיר תוביל את החברה לעולמות החדשים שאליהם היא נכנסת עתה".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988