ההימור המוצלח של אופרה ווינפרי: הרוויחה 50 מיליון ד' ביממה

חברת שומרי משקל העולמית הודיעה אתמול כי ווינפרי תרכוש 10% ממניותיה, תצטרף לדירקטוריון ותקבל אופציה נוספת לרכישת 5% ממניות החברה בעתיד ■ אמש זינקה מניית שומרי משקל בוול סטריט ב-105%

אופרה ווינפרי/ צילום: רויטרס
אופרה ווינפרי/ צילום: רויטרס

המהלך של אשת העסקים והמדיה אופרה ווינפרי התקבל באמון גדול בשוק המניות. אתמול (ב') הודיעה ווינפרי כי היא רוכשת 10% ממניות חברת שומרי משקל העולמית תמורת כ-44 מיליון דולר. על-פי ההסכם, ווינפרי תצטרף לדירקטוריון החברה, ותוענק לה אופציה לרכישת 5% נוספים מהחברה או כ-3.5 מיליון מניות.

בעקבות הדיווח, מניית שומרי משקל (סימול: WTW) זינקה אמש בכ-105%, והמשמעות היא שההשקעה של ווינפרי הניבה לה "על הנייר" בתוך שעות ספורות כ-50 מיליון דולר.

ווינפרי הצהירה כי "שומרי משקל נתנה לי את הכלים להתחיל לעשות את השינוי המהותי שאני ורבים נוספים שנאבקים עם משקל גבוה זקוקים לו. אני מאמינה בתוכנית עד כדי כך שהחלטתי להשקיע בחברה ולהיות שותפה למהפכה שלה".

בשוק מעריכים כי ווינפרי תצליח לחלץ את חברת שומרי משקל, שאיבדה חלק נכבד מנתח השוק שלה בשנים האחרונות לטובת אפליצקיות שונות להפחתת משקל; זאת מאחר שלווינפרי קיימת השפעה נרחבת על אלה שנאבקים להפחית ממשקלם.

 

צרו איתנו קשר *5988