"אורן קובי איים ברצח על עו"ד, תקף אותו באלימות"

כך טען משרד עוה"ד המבורגר-עברון בבקשה שהגיש לתיק הפירוק של חברת "אדמה" הקורסת שבבעלות אורן קובי ■ עו"ד אמנון שורק ביקש לפנות את קובי ממשרד שהושכר לו

אורן קובי / צילום: שלומי יוסף
אורן קובי / צילום: שלומי יוסף

בעל השליטה בחברת "אדמה" הקורסת, אורן קובי, תקף את עו"ד אמנון שורק ממשרד המבורגר-עברון ושות' ואיים עליו ברצח - כך טען משרד המבורגר-עברון בבקשה שהגיש לתיק הפירוק של חברת "אדמה" ביום חמישי האחרון.

המבורגר-עברון הוא בעלי חלק משטח המשרדים ששוכרת "אדמה" במגדל המוזיאון בתל-אביב. ביום חמישי קיבל המנהל המיוחד לחברת "אדמה", עו"ד חגי אולמן, את רשותו של בית המשפט להשתחרר מהסכמי השכירות מול המבורגר-עברון, ובהתאם הגיעו נציגי המשרד בעל הנכס למשרדי "אדמה" כדי להחליף את המנעולים בדלתות ולנעול את המשרדים.

באותו מעמד, טוען המשרד, "הגיע בעל השליטה אורן קובי, תקף והיכה את המשכיר, עו"ד אמנון שורק, גרם לו לחבלות גופניות, ובעודו אוחז בידו כוס זכוכית - איים על עו"ד שורק ברצח!".

מאוחר יותר פנה עו"ד שורק לבית-החולים איכילוב לקבלת טיפול רפואי (ומאז שוחרר לביתו). כמו כן, הוזמנה משטרה למקום, וזו גבתה תלונות מן הנוכחים נגד אורן קובי ונגד שני עובדים נוספים שסירבו לפנות את המשרדים.

בעלי הנכס ביקשו מבית המשפט לתת צו לפינוי הנכס, וזאת כדי שהמשטרה תוכל לאכוף את הפינוי בכוח.

חברת "אדמה" עסקה בשיווק קרקע חקלאית לציבור הרחב תוך הצגתו כ"זכות לדירה". החברה קרסה, בין היתר, על רקע מעילת ענק בעשרות מיליונים שביצע לכאורה אורן קובי בכספי הנאמנות של הלקוחות.

בשעות הקרובות צפוי המנהל המיוחד לחברת "אדמה" להגיש את הדוח הראשוני ובו ההמלצה לגבי עתיד החברה - האם יש ללכת למסלול של פירוק או של הקפאת הליכים.

 

צרו איתנו קשר *5988