עו"ד איתן ארז: התכשיטים שמכרה ענבל אור יועמדו למכירה

בזמנו טען עו"ד ארז כי אור מכרה את התכשיטים ליהלומן דן לוי תמורת 63,000 דולר - בחצי מחיר - וזאת ללא אישור ביהמ"ש ■ לפי הסיכום בין הצדדים, לוי יקבל 64,500 דולר מתמורת המכירה

ענבל אור / צילום: תמר מצפי
ענבל אור / צילום: תמר מצפי

עו"ד איתן ארז, המנהל המיוחד לנכסיה של יזמית הנדל"ן ענבל אור, הודיע היום (ד') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב כי הגיע להסכם עם דן לוי, סוחר היהלומים שרכש את התכשיטים של אור בזמן שעמד נגדה צו הקפאת הליכים. בזמנו טען עו"ד ארז כי אור מכרה את התכשיטים ללוי בחצי מחיר, וזאת ללא אישור בית המשפט. 

בין היתר מדובר בשעון רוקלס, שעון שאנל, שני צמידים משובצי יהלומים, טבעת יהלום וזוג עגילים משובץ יהלומים, שנמכרו ללוי תמורת 63,000 דולר. 

לפי ההסכמות אליהן הגיעו ארז ולוי, שהוגשו היום לאישור בית המשפט, השניים יפעלו במשותף לשם מכירת התכשיטים הנמצאים בידי לוי. מתמורת המכירה יהיה לוי זכאי לקבל סך של 64,500 דולר. כל סכום שיתקבל מהמכירה מעבר לסך זה, יועבר לקופת הכינוס. 

עוד סוכם כי במקרה שסך התמורה עבור התכשיטים לא יעלה על 64,500 דולר, יהיה לוי רשאי להחליט האם הוא מעוניין לקבל לידיו את התכשיטים (ואז לא תוגש בקשה לאישור מכר), או אם ברצונו לקבל את התמורה ולפעול להגשת תביעת חוב על היתרה. 

צרו איתנו קשר *5988