טראמפ לא חוזר בו: "אכיר בתוצאות הבחירות - אם אזכה"

המועמד הרפובליקני, המסרב להתחייב להכיר בהפסד אפשרי לקלינטון, אמר כי הוא שומר לעצמו את הזכות לעתור נגד התוצאות ■ אישה נוספת סיפרה כי טראמפ הטריד אותה: "מישש את החזה שלי"

דונלד טראמפ / צילום: רויטרס
דונלד טראמפ / צילום: רויטרס

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות-הברית, דונלד טראמפ, אמר הערב (ה') כי יקבל את תוצאות הבחירות "אם אני אנצח". זאת לאחר שסירב להתחייב בעימות שהתקיים הלילה כי יכיר בהפסדו ליריבתו הילרי קלינטון  המיליארדר, שטוען כי הבחירות "מכורות", הוסיף בעצרת בחירות באוהיו כי הוא יקבל תוצאה "ברורה", אך הוא שומר לעצמו את הזכות לערער במקרה שיפסיד.

במקביל לעצרת, סיפרה אישה נוספת כי המיליארדר הטריד אותה מינית, והצטרפה ליותר מ-7 נשים נוספות שאמרו דברים דומים על טראמפ בשבועות האחרונים. קרינה וירג'יניה סיפרה במסיבת עיתונאים שכינסה יחד עם עורכת דינה ב ניו-יורק כי הוא מישש את החזה שלה בניגוד לרצונה לפני 18 שנה.

טראמפ הופיע באירוע בעיר דלוואר, אחרי שספג ביקורת גם מצד בכירים במפלגתו. המועמד הרפובליקני סובל מצניחה בסקרים בעקבות התבטאויותיו בשבועות האחרונים והיום אף התנער ממנו העיתון "ניו-יורק פוסט", מכלי התקשורת הבודדים בארצות-הברית שהביעו תמיכה במיליארדר.

וירג'יניה, מורה ליוגה, סיפרה כי האירוע התרחש כשהמתינה ברכבה מחוץ לתחרות ארצות-הברית הפתוחה בטניס, שהתקיימה במגרש בקווינס. אז, לדבריה, ניגש אליה איל הנדל"ן, שדיבר עליה עם כמה גברים אחרים. "הוא הושיט את ידו הימנית, משך את ידי הימנית ואז ידו נגד ישר בחזה שלי", אמרה. "הייתי בהלם, התכווצתי". לדבריה, טראמפ אמר לה: "את לא יודעת מי אני?". היא הוסיפה כי היא הייתה "מאוימת וחסר אונים".

צרו איתנו קשר *5988