בת שבע ומשה בובליל הפיקו אירוע השקה באילת; מי הגיע ואיך?

וגם: מי הגיע לפסטיבל "רוק פתאל" באילת?

אלי פפושדו ומשה בובליל /  צילום: צחי קיבנשטיין
אלי פפושדו ומשה בובליל / צילום: צחי קיבנשטיין

מועדון הסילון

בת שבע ומשה בובליל הפיקו אירוע השקה באילת; מי הגיע ואיך?

אם חשתם בסוף השבוע האחרון עומס מסוים בקו האווירי תל-אביב-אילת, אולי זה משום שמשה ובת שבע בובליל, בעלי רשת קלאב הוטל, ערכו בעיר אירוע השקה רב-מוזמנים למלון קלאב הוטל אילת.

מי שניסו להקל במשהו על העומס היו כמה מוזמנים שהגיעו למקום במטוס פרטי, בהם למשל אנשי העסקים אודי אנג'ל, נשיא וראיטי; עמי וליזיקה שגיא; ואלי פפושדו, שהגיע במטוסו לביקור של שלום-שלום, פירגן - ושב למרכז כעבור שעתיים.

פפושדו, כך נראה, הפסיד כמה מהאטרקציות של האירוע (קונצרט של האופרה הישראלית, סימפונט רעננה, ארוחה בניצוחו של חיים כהן וכיו"ב), אבל זכה לסיור של אחד על אחד במתחם, בהובלתו של בובליל עצמו.

ביורדים לאילת נצפו עמוס לוזון ואירית רחמים; טובה ומשה גינדי; פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה; יפית גרינברג (ג. יפית), בעלי סטימצקי; קלרה ופלאטו שרון; נאוה ואמנון דיק; מירה ודוד בן-בסט; אבי בלשניקוב, יו"ר ערוץ 10; דוד ומיכל פורר, בעלי ניאופרם; תמי ואורי סלונים, יו"ר וראיטי ישראל; אבי בניהו; דן טהורי; דליה ועו"ד אייבי נאמן; עו"ד אלקס הרטמן; עו"ד ששי גז; אורלי דנקנר; אלי עזור; ג'ניס ודני גילרמן; ואחרים.

אלי פפושדו ומשה בובליל / צילום: צחי קיבנשטיין
 אלי פפושדו ומשה בובליל / צילום: צחי קיבנשטיין

עסקי הרוקנ'רול

דוד פתאל עושה פסטיבל; מי נהנו מהמוזיקה?

לא רק בני הזוג בובליל ערכו חגיגה באילת (ראו משמאל). גם דוד פתאל, יו"ר ומנכ"ל רשת פתאל, אירח בעיר שלל מוזמנים, זאת במסגרת פסטיבל "רוק פתאל" המתקיים בעיר בפעם החמישית.

פיזזו ונהנו מההופעות החיות: ראובן אלקס, מנכ"ל רשת פתאל; אלונה ברקת, בעלי הפועל באר-שבע, ובעלה אלי; אודי רובינשטיין, דירקטור במבטח סימון; אתי וגבי רוטר, מנכ"לים משותפים ובעלי רשת קסטרו; איש הנדל"ן רוני יצחקי ורעייתו יעל; ורד ואילן גרינבוים, לשעבר מנכ"ל קבוצת יורוקום; איש התקשורת אבי בניהו, שלמעשה הוזמן לאירוע ההשקה של קלאב הוטל, אבל פגש בשדה התעופה את פתאל, שמיד הזמינו לקפוץ גם לפסטיבל.

בניהו - שניצל את השהות באילת וקפץ בשעת לילה מאוחרת בתום שיא האקשן שארגן בובליל להופעה של שלום חנוך ולמחרת להופעה של תיסלם ודני סנדרסון - צייץ עדכון וידאו מפרגן לעוקביו בטוויטר ("קחו שלוק חברים"), חזר לפרגן לבובליל והוכיח שאפשר גם אפשר לרקוד על שתי "חתונות".

אלונה ברקת ודוד פתאל /  צילום: יהודה בן יתח
 אלונה ברקת ודוד פתאל / צילום: יהודה בן יתח

זקוקות לתגבור

רינה ואורית בנבנישתי מתקשות לאשר מדיניות חדשה ב"תיגבור"

משפחת בנבנישתי, בעלת השליטה בחברת תיגבור, מתקשה לאשר את מדיניות התגמול החדשה בחברה, ובעקבות כך הודיעה החברה ביום חמישי האחרון על דחיית אסיפת בעלי המניות שתוכננה להתקיים השבוע למועד לא ידוע, "עקב אי-מיצוי משא-ומתן עם גופים מוסדיים בדבר נוסח מדיניות התגמול", זאת לאחר שמועד האסיפה המקורי שנקבע מוקדם יותר החודש כבר נדחה בשל סיבה דומה.

חברת תיגבור נמצאת בשליטת שתיים: מייסדת החברה, רינה בנבנישתי, המכהנת כנשיאת החברה, שעלות העסקתה ב-2015 עמדה על 1.8 מיליון שקל; ובתה אורית בנבנישתי, המכהנת כמנכ"לית, שעלות העסקתה ב-2015 עמדה על 2.6 מיליון שקל.

השינויים העיקריים שמבקשת מדיניות התגמול החדשה לאמץ כוללים בין היתר עדכון היעדים לזכאות למענק שנתי ותקרות המענקים ועדכון היחס בין שיעור התגמול הקבוע למשתנה. עוד מבקשת המדיניות, בין היתר, לאפשר למנכ"ל לאשר שינויים לא מהותיים בתנאי העסקת נושאי משרה הכפופים לו, ללא אישור ועדת תגמול ודירקטוריון.

בתיגבור הסבירו כי המדיניות החדשה "נקבעה, בין היתר, בשים לב להשפעת תנאי התגמול והצורך ביצירת תמריצים ראויים לנושאי המשרה", וכן כי היא "תאפשר לחברה לפעול בהצלחה בסביבה תחרותית, וכל זאת מבלי לשלם לנושאי המשרה בה תגמול עודף".

עוד הוסיפו בחברה כי מדיניות זו "מכפיפה את התגמול המשתנה של נושאי המשרה לעמידה ביעדים מדידים, אך מותירה בידי ועדת התגמול ודירקטוריון החברה גם אפשרות, בהתאם להוראות הדין, להעניק חלק מסוים מהתגמול המשתנה על בסיס שיקול דעתם בלבד, בהתחשב בתרומתו האישית של נושא המשרה להצלחת החברה ולהשגת יעדיה".

אורית בנבנישתי / צילום: איל יצהר
 אורית בנבנישתי / צילום: איל יצהר

מימון לשיר

ערן וולף, מנכ"ל מימון ישיר, מפליא בזמרה

אמש (מוצ"ש) חגגה חברת האשראי הצרכני מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, עשור להיווסדה באולם לאגו בראשון-לציון. כמו שקורה לא אחת באירועי חברה, גם הפעם עלו על הבמה עובדי החברה שהציגו מחזמר על הווי החברה, בכיכובו של לא אחר מאשר ערן וולף, המנכ"ל.

בשיאו של הערב גילה וולף אפשרות לא רעה בכלל לקריירה שנייה, כשביצע קאבר לשיר "משהו חדש מתחיל", של דני רובס.

וולף, חובב גלישת הגלים מתברר, גם בחר לוקיישן מעניין לסרט שהוקרן במקום - חוף הים - במהלכו הוא גילה כי גם התוכנית העסקית של החברה נכתבה לפני 10 שנים על החוף.

הגיעו לחגוג: מוקי ודורון שנידמן, בעלי קבוצת צור שמיר; רביב צולר, מנכ"ל ביטוח ישיר; יוסי קוצי'ק, יו"ר חברת צור שמיר; ישראל טראו, מנכ"ל בנק אגוד; דורון ספיר, מנכ"ל כאל; רון פאינרו, מנכ"ל לאומי קארד; ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס ויו"ר לאומי קארד; טל ברלב, מנכ"ל שלמה מכירת רכב; יגאל הלס, מנכ"ל Buy&Driv; רפי דיק, מנכ"ל אוטו סנטר; מאיר אוחיון ותומר דותן, בעלי אוטו דיל; ואחרים.

ערן וולף ומוקי שניידמן / צילום: אלון גרובר ומיכל כהן
 ערן וולף ומוקי שניידמן / צילום: אלון גרובר ומיכל כהן

צרו איתנו קשר *5988