נחטפת: מדפסת תלת-ממד ביתית חדשה במחיר עממי

אחד התחומים החמים בעולם כיום הוא הדפסה בתלת-ממד, אולם העלויות של המדפסות גבוהות, והשימוש מורכב ■ כעת מדפסת חדשה שעלתה כקמפיין גיוס המונים בקיקסטרטר תחת השם Cubibot מציגה תג מחיר אטרקטיבי, לצד אפשרויות שימוש שונות

קיוביבוט / צילום: מתוך הוידאו
קיוביבוט / צילום: מתוך הוידאו

אחד התחומים הכי חמים כיום בעולם הוא הדפסה בתלת-ממד. אולם העלויות של המדפסות על פי רב הן בשמיים, הגודל אינו קומפקטי והשימוש מורכב. אולם כעת מדפסת חדשה שעלתה כקמפיין גיוס המונים בקיקסטארטר תחת השם Cubibot, שהמפתחים שלה הם אב ובנו, מציגה תג מחיר מעניין של 150 דולר בלבד.

גם גודלה של המדפסת בהחלט קומפקטי, והיא נראית כמו מכשיר מיקרוגל בערך. בכל הקשור למאגר אפשרויות ההדפסה אז רוכשי המדפסת יהנו מגישה חופשית למאגר דגמים ענק בענן. המדפסת מסוגלת להתחבר ל-Wi-Fi כך שכל שנותר למשתמש הוא להיכנס לאפליקציה הייעודית (שזמינה ל-Mac, Windows iOS וכמובן אנדרואיד), לבחור את מה שתרצו להדפיס וכך מרחוק לבצע את ההדפסה. כמובן שישנה גם אופציה לבניית מודל עצמאי.

קיוביבוט הציבה לעצמה רף גיוס של 50 אלף, כשנכון לכתיבת שורות אלו וכשנותרו עוד 16 יום לתום הקמפיין היא הצליחה לגייס כבר פי עשרה, כלומר כחצי מיליון דולר. לאלו מכם שיבחרו להזמין את הקיוביבוט, המשלוח צפוי לפברואר 2018.

צרו איתנו קשר *5988