הנקראות ביותר

מדברים על קריירה ותשוקה: להוריד 70 ק"ג ולעשות מזה עסק

שירה וסרמן, הידועה כ"חצי שירה", השילה ממשקל גופה 70 ק"ג בדרך טבעית ומעבירה כיום קבוצות הרזייה וסדנאות בנושא ● היא תתארח במסגרת סדרת ההרצאות של המרכז האקדמי פרס "על קריירה ותשוקה", שמארחת יזמים בעלי סיפור אישי מרתק שישוחחו על מה שמניע אותם

הרצאה וראיון עם שירה ווסרמן ודרור גלוברמן / צילום: שי פיירשטיין, יח"צ
הרצאה וראיון עם שירה ווסרמן ודרור גלוברמן / צילום: שי פיירשטיין, יח"צ

הכתבה בשיתוף המרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס השיק סדרת הרצאות בנושא קריירה ותשוקה וחשיבות החיבור ביניהן בעידן העכשווי, המאפשר לנו גמישות ושינוי בקריירה. באירועים המדוברים ייקחו חלק יזמים בעלי סיפור אישי מרתק, שידברו על הכוח המניע אותם.

באירוע השני בסדרה, תתארח שירה וסרמן הידועה כ"חצי שירה", מנחה קבוצות הרזייה, סדנאות בישול, מרצה לנוער ומבוגרים ובעלת הטור "חצי שירה" באתר YNET. וסרמן שקלה 140 ק"ג והורידה מחצית ממשקל גופה בתוך כמה שנים. היא עשתה זאת ללא שימוש בתרופות, ללא ייעוץ דיאטני וללא ניתוח. היא מביאה את סיפורה ומשתפת בדרך האישית והמקצועית שעברה - כיצד הפכה לגורו תזונה, במטרה לעזור לרבים נוספים ולהעניק להם מהניסיון והידע שרכשה, או כמו שהיא מגדירה זאת: "להגיע לכל מי שכלוא בהרגלים המגבילים את חייו ולסייע לו להשתחרר".

זאת ועוד, לאחר ההרצאה יראיין העיתונאי דרור גלוברמן, העורך הראשי של אתר NEXTER מבית מאקו, את וסרמן. הראיון יתמקד ב-10 שאלות חשובות על החיבור בין תשוקה לקריירה, שכל אדם העומד בפני בחירת מקצוע לעתיד צריך לשאול את עצמו.

האירוע יערך במרכז האקדמי פרס ברחובות, ביום ד' ה-27.6.18, ב-19:15. פתיחת שערים ב-19:00, מספר המקומות מוגבל. הכניסה ללא עלות. להרשמה הקליקו כאן.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות
לכתבה הקודמתמייסד שותף ומנהל Outbrain ישראל על השילוב המנצח של קריירה ותשוקה