החנות הראשונה של דקטלון בתל-אביב תיפתח מחר

כפי שנחשף ב"גלובס", הסניף החדש של דקטלון יפעל במגדל מאייר רוטשילד בשטח שוק האוכל שפעל במתחם ונסגר על רקע קשיים פיננסיים • החנות שתיפתח תהיה קטנה יותר מהחנויות האחרות של דקטלון, ועל כן היא לא תחזיק בה את כל מגוון המוצרים שקיימים בחנויות הגדולות

חנות דקטלון בתל-אביב / צילום: יח"צ
חנות דקטלון בתל-אביב / צילום: יח"צ

שנה אחרי ששוק אלנבי-רוטשילד סגר את שעריו, ענקית הספורט דקטלון (DECATHLON) תפתח מחר (ג') במקומו חנות ראשונה בעיר תל-אביב. כפי שנחשף ב"גלובס", הסניף החדש יפעל במגדל מאייר רוטשילד בשטח שוק האוכל שפעל במתחם ונסגר על רקע קשיים פיננסיים.

רשת הספורט הצרפתית תפתח מחר בשעה 11:30 בבוקר את החנות, שתכלול בגדי ספורט ואביזרים וציוד נלווים. מדובר בחנות קטנה יותר מהחנויות האחרות של דקטלון, שתהווה כחצי מהגודל של החנות הראשונה שפתחה החברה בראשון-לציון, ועל כן היא לא תחזיק בה את כל מגוון המוצרים שקיימים בחנויות הגדולות יותר.

בשורות לחובבי הקניות

ומה בכל זאת תוכלו למצוא על המדפים? מוצרים בקטגוריות ריצה, רכיבה, שחייה, גלישה, ספורט ימי, יוגה, פילאטיס, טיולים, מחנאות ועוד. הלקוחות שיגיעו לחנות התל-אביבית יזכו גם לשעות הפעילות מאוחרות יותר ביחס לשאר סניפיה, והיא תפעל מהשעה 10:00 בבוקר ועד השעה 22:00 בלילה, בין היתר במוצאי שבת.

נותר להמתין ולראות האם בפתיחה התל-אביבית דקטלון תלמד מלקחי העבר ותצליח לספק מלאי סדיר לחנות, בניגוד לחוסרים האדירים והמתמשכים באספקת הסחורה בחנות הראשונה שפתחה בישראל לפני שנה וחצי ואכזבה לא מעט לקוחות.

צרו איתנו קשר *5988