גד זאבי באסיפת האג"ח של אינטרנט זהב: "מוכן להשקעה מיידית"

זאבי הוסיף: "ההצעה שלנו טובה משמעותית מזו של סרצלייט" • נציג סרצ'לייט: "סרצ'לייט מומחים בתקשורת וגייסו כבר הכסף להשקעה. יש להם חשבון עם 500 מיליון שקל להשקעה מיידית בישראל" • מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב חלוקים בדעותיהם לאחר האסיפה

גד זאבי / צילום: איל יצהר
גד זאבי / צילום: איל יצהר

"אני מכיר היטב את בזק  ואת העומדים בראשה הרבה שנים. אין לי ספק שיש לה עתיד ורוד, ואני ערוך לבצע ההשקעה דרך אינטרנט זהב  במיידי" - כך אומר גד זאבי באסיפת מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב הנערכת ברגעים אלה.

לדבריו, "ההצעה שלנו טובה משמעותית מזו של סרצ'לייט. עצם העובדה שנביא ביטוח מברוקר ביטוח ענק כמו ion על האג"ח שנקצה למשקיעים, הופכת את האג"ח הזה לבטוח. יש לי כבר הרבה שנים היתר החזקה בבזק, וכידוע לכם, החזקתי כמות משמעותית בבזק בעבר, ואני בטוח שאקבל היתר שליטה בקלות יחסית".

נציג סרצ'לייט, עו"ד קליף פליג, שותף במשרד מיתר המייצג את קרן ההשקעות סרצ'לייט, הגיע גם הוא לישיבה כדי להציג את הצעתם: "סרצ'לייט מומחים בתקשורת וגייסו כבר הכסף להשקעה. יש להם חשבון עם 500 מיליון שקלילהשקעה מיידית בישראל".

מחזיקי אגרות החוב יידרשו להצביע בין ההצעות עד מחר (ג'), ומיד לאחר ההצבעה יידרש דירקטוריון אינטרנט זהב לקדם חוזה למכירת מניות ביקום  למתמודד שייבחר, כשאותו מתמודד יידרש בפרק הזמן של עד 10 במאי להגיע להסכמות לגבי השקעתו גם עם בעלי אגרות החוב של ביקום.

ל"גלובס" נודע כי מחזיקי אגרות החוב של אינטרנט זהב חלוקים בדעותיהם לאחר האסיפה. המומחה הכלכלי רו"ח אבישי עובדיה הביע את עמדתו שאכן הצעת זאבי טובה יותר ותשקף החזר חוב של כ-60%, שעוד יכול לעלות כתוצאה מהאופציות שיעניק זאבי למחזיקים, לעומת שיעור החזר של כ-50% בהצעת סרצ'לייט. 

גד זאבי אמר בפגישה כי הוא אינו מתכוון לעשות בדיקת נאותות כלכלית לבזק אלא בדיקה משפטית קצרה, ועוד אמר כי עד שלא יקבל את הסכמת מחזיקי האג"ח לניהול המשא-ומתן באופן בלעדי, הוא אינו מתכוון לקחת יועצים שילוו אותו בתהליך.

צרו איתנו קשר *5988