מותג פרטי לקנאביס? גוד פארם תקים בתי מרקחת שימכרו קנאביס רפואי

רשת הפארם חתמה על מזכר עקרונות עם יצרנית הקנאביס הרפואי טוגדר • במסגרת ההסכם יוקמו בתי מרקחת בסניפים בהם ישווקו שמנים ותפרחות קנאביס, ובנוסף טוגדר תייצר מותג של קנאביס רפואי במיתוג הרשת

גוד פארם / צילום: רותם גרוסמן
גוד פארם / צילום: רותם גרוסמן

רשת גוד פארם בדרך להקים בתי מרקחת שישווקו קנאביס בסניפיה. רשת הפארם, שייסדו אדם פרידלר ואוהד סנדלר, חתמה על מזכר עקרונות עם יצרנית הקנאביס הרפואי טוגדר, במסגרתו גוד פארם תקים בתי מרקחת בסניפיה בהם ישווקו שמנים ותפרחות קנאביס. בנוסף, נקבע כי טוגדר תייצר מותג של קנאביס רפואי, במיתוג של גוד פארם, אשר יעשה שימוש בזני קנאביס ייחודיים.

במסגרת מזכר ההבנות הוסכם כי הצדדים בשלב הראשון, המתוכנן לרבעון השני של 2021, יחל פיילוט של פתיחת 3-5 סניפים בערים מרכזיות בארץ בהשקעה של כ-700 אלף שקל לכל נקודת מכירה שתפתח.

עוד הוסכם כי עלויות ההקמה של בתי המרקחת, ביניהן עלויות הרישוי, יחולו באופן שווה על הצדדים, וכל העלויות השוטפות והרווחים של בתי המרקחת יתחלקו באופן שווה בין הצדדים. הצדדים הסכימו להתקשר בהסכם מפורט תוך 90 ימים ממועד החתימה על מזכר העקרונות.

רשת גוד פארם שבשליטת רמי לוי מפעילה כיום קרוב ל-30 חנויות, ללא בתי מרקחת, וזאת בין היתר משום שקופות החולים הגדולות סירבו לחתום עמה על הסכמים לאספקת תרופות. ההסכם מספק לגוד פארם דריסת רגל ראשונה בתחום.

טוגדר , בניהולו של ניסים ברכה, עוסקת בגידול, ייצור ושיווק מוצרי קנאביס רפואי, והיא נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של 144 מיליון שקל. יוחנן דנינו, מנכ"ל המשטרה לשעבר, משמש כיו"ר החברה.

צרו איתנו קשר *5988