חברת התעופה הלאומית של דובאי מתקרבת ללוח הטיסות בנתב"ג

חברת התעופה הלאומית של נסיכות דובאי באיחוד האמירויות הערביות, אמירייטס, הגישה בקשות לחלונות המראה ונחיתה בנתב"ג החל מ-15 בפברואר

מטוס של אמירייטס / צילום: Shutterstock, Rebius
מטוס של אמירייטס / צילום: Shutterstock, Rebius

חברת התעופה הלאומית של דובאי, אמירייטס, מתקרבת ללוח הטיסות של נתב"ג. החברה הגישה בקשות לסלוטים (חלונות המראה ונחיתה) מ-15 בפברואר.

עד כה אמירייטס פעלה בשוק הישראלי בעקיפין דרך החברה האחות פליי דובאי, שהשיקה טיסות לתל אביב בסוף חודש נובמבר. החוקה של אמירייטס היא במוצר של טיסות ההמשך מה-האב שלה בדובאי ליעדים הרבים שאליהם היא טסה, דוגמת המזרח הרחוק. עבור הישראלים מדובר בקיצור הדרך, כאשר ההערכות הן שגם מחירי הטיסות יהיו תחרותיים מאוד.

אמירייטס נחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות והמוערכות ביותר בעולם. היא חברת התעופה הגדולה מקרב החברות האמירתיות, כשהצי שלה מונה 270 מטוסים, באמצעותם היא טסה ל-157 יעדים. ב-2019 הטיסה החברה 56 מיליון נוסעים. החברה מעסיקה כ-60 אלף עובדים המחזיקים ב-172 אזרחויות שונות. החברה נוסדה ב-1984 ושנה לאחר מכן הטיסה את טיסתה הראשונה מדובאי למומבאי בהודו.

אמירייטס הכריזה לאחרונה על השקת קו ייצור למזון כשר למטוסים באמצעות חברת הקייטרינג שבבעלותה (EKFC), המספקת מזון לכ-100 חברות תעופה. המזון בכשרות מהודרת נומק על-ידי החברה כמענה לטרנד גלובלי והתחזית לביקוש גואה למזון כשר באמירויות. המיזם כולל גם הקמה של רשת מסעדות כשרות, והוא שולח רמיזה ברורה לתחרות שתיפתח על הנוסעים הישראלים.

צרו איתנו קשר *5988