בגלל המעבר לדיסקונט: טורנדו תובעת את רותם סלע

החל משנת 2016 משמשת סלע כפרזנטורית של מוצרי טורנדו • כפי שנחשף לראשונה בגלובס, סלע קיבלה הצעה מפתה במיוחד מבנק דיסקונט, לפיה תקבל כ-2.5 מיליון שקל לשנה ותחתום על סעיף בלעדיות • לטענת סלע, ניסיונות טורנדו לסכל את החוזה עשויים לגרום לה לנזקים של עשרות מיליוני שקלים

רותם סלע / צילום: אמיר מאירי
רותם סלע / צילום: אמיר מאירי

טורנדו מוצרי צריכה הגישה תביעה נגד השחקנית והדוגמנית רותם סלע, בדרישה לאסור עליה לחתום עם בנק דיסקונט על הסכם "בלעדיות", לפיו היא תהיה הפרזנטורית של הבנק.

החל משנת 2016 משמשת סלע כפרזנטורית של מוצרי טורנדו. באפריל 2021 חתמה סלע על הארכת החוזה עם טורנדו, במסגרתה שיפרה משמעותית את תנאיה לשנים 2021-2022. על פי החוזה, סלע תקבל 850 אלף שקל לא כולל מע''מ לכל שנה עבור שירותיה. זאת לאחר שבעבר קיבלה 375 אלף שקל לשנה.

אלא שכפי שנחשף לראשונה בגלובס, סלע קיבלה הצעה מפתה במיוחד מבנק דיסקונט. עבור שירותי הפרזנטציה לבנק היא תקבל כ-2.5 מיליון שקל לשנה.

סלע הודיעה לטורנדו בעקבות כך כי ההתקשרות ביניהם תסתיים בסוף 2021, וכי אין לעשות שימוש בחומרים בהשתתפותה בשנת 2022. בעקבות כך הוגשה כאמור התביעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

יצויין כי טורנדו איננה מתנגדת כי סלע תייצג במקביל את בנק דיסקונט, אולם מתנגדת לסעיף הבלעדיות.

סלע טוענת באמצעות עורך דינה שי אליאס כי ההסכם עם טורנדו תקף רק עד סוף 2021 וכי הארכתו לשנת 2022 דורשת את הסכמתה. בניגוד לטענת טורנדו, סלע לא הסכימה לכך בשום צורה. לטענת סלע, פניית טורנדו לבנק דיסקונט במטרה לסכל את החוזה, עשוי לגרום לה לנזקים של עשרות מיליוני שקלים אותם היא תתבע מטורנדו.

את טורנדו מייצג משרד גלוזמן, חוברס, להט ושות'.

צרו איתנו קשר *5988