נחשף בגלובס: אבי גבאי בדרכו לפרטנר אחרי שדירקטוריון סלקום קיצר לו את תקופת הצינון

דירקטוריון סלקום קיצר את תקופת הצינון של אבי גבאי, מנכ"ל סלקום לשעבר, לחצי שנה, והחל מהחודש הוא יוכל להצטרף לפרטנר • כפי שנחשף בגלובס, גבאי וסלקום ניהלו מגעים במהלך החודש על קיצור תקופת הצינון שלו

אבי גבאי / צילום: כדיה לוי
אבי גבאי / צילום: כדיה לוי

דירקטוריון סלקום  קיצר את תקופת הצינון של אבי גבאי, מנכ"ל סלקום לשעבר, לחצי שנה, והחל מהחודש הוא יוכל להצטרף לפרטנר. כפי שנחשף בגלובס, גבאי וסלקום ניהלו מגעים במהלך החודש על קיצור תקופת הצינון שלו, ולאחר שהובהר כי גבאי הקפיד על מילוי תקופת הצינון שלו ולא עסק בענייני פרטנר כלל וכלל, הוחלט בדירקטוריון סלקום שלא לעמוד בדרכו ולשחררו.

גבאי פרש מסלקום בנובמבר שנה שעברה, לאחר שהחליט להתמודד על רכישת פרטנר ביחד עם קבוצת משקיעים בראשות הפניקס. מרגע שעזב, הובהר לו כי עליו להקפיד על צינון, כפי שמופיע בחוזה שלו לתקופה של שנה. ואולם היה ברור מלכתחילה שתקופה של שנה איננה צינון למעשה, אלא סוג של אמירת נגד על הצעד של גבאי.

גבאי כאמור הקפיד למלא אחר הצינון בחצי השנה האחרונה, שבמהלכה גם הושלמה העסקה בפרטנר. כעת הוא ביקש לקצר את תקופת הצינון, ובדירקטוריון סלקום הוחלט כי אין מקום להמשיך בצינון שלו על רקע כניסת מנכ"ל חדש והנהלה חדשה לסלקום, ולכן הוחלט כאמור לשחררו.

צרו איתנו קשר *5988