יעקב פרנקל בחדשות - עמוד 5

סוכן חדשות
 
לפיד: "אני בקשר עם פרנקל יותר משנה; קיבלתי ממנו עצות"
שר האוצר מתפאר בהישגיו ומספר גם על פגישות עם שורה של אנשי עסקים בכירים מהעולם ■ "שאלתי את ותיקי האוצר, זה תמיד ככה? והם אמרו לי, ממש לא. האנליסטים הטובים בעולם אומרים להם, 'סעו לישראל, קורה שם משהו טוב'"
  
 
כך נראו הקדנציות של פרנקל בבנק ישראל
שתי הכהונות הקודמות של פרנקל ב-1991-2000 לוו בניפוח שוק האשראי ומדדי המניות בבורסה, ולאחר מכן הקפצת הריבית ל-17% ■ מבט לעבר, בדרך לעתיד
  
 
דולרים מטבע חוץ מטח  / צלם: טינקסטוק
"לנגיד החדש השפעה מוגבלת על המט"ח בזירה המקומית"
במחלקת המחקר של FXCM מציינים כי: "למרות הכותרות הראשיות, לבחירת הנגיד צפויה להיות השפעה מוגבלת בלבד על המסחר בזירת המט"ח המקומי בטווח הקרוב השידור של FXCM ו"גלובס" ייערך היום ב-15:00
  
 
לפיד על מינוי פרנקל: "זו קריאה למילואים"
שר האוצר בראיון לגלי צה"ל: "יהיה כאן יותר טוב עוד שנה וחצי" ■ "לא מבין את המוחים נגד יצוא הגז, לכל אחד מהאזרחים יגיעו אלפי שקלים מזה" ■ לפיד, אתה מאמין לרה"מ? "כן. אני מדבר איתו הרבה, והוא מתכוון למה שהוא אומר"
  
 
המבקר קבע: פרנקל לקח מאות אלפי שקלים שלא הגיעו לו
בעקבות דוח מבקר המדינה מ-2002 נאלץ פרנקל להחזיר למדינה 238 אלף שקל, בגין כספים שקיבל במסגרת תפקידו כנגיד בנק ישראל ולא הגיעו לו על-פי דין
  
 
"עבור המשקיעים המינוי של פרנקל הוא בשורה חיובית"
שמואל בן אריה, מנהל מחקר שוק מקומי בחברת פיוניר תכנון פיננסי: "גם שוק המניות וגם השוק האג"ח יקבלו את ההחלטה בצורה חיובית" ■ יניב פגוט: "לא ברור כי הנגיד החדש ישן ינהג כמנהג קודמו ויגן על הייצוא הישראלי מפני התחזקות השקל באגרסיביות"
  
 
קווים לדמותו של נגיד בנק ישראל החדש-ישן יעקב פרנקל
האם פרנקל יוביל בקרוב שינוי במדיניות המוניטרית שהנהיג סטנלי פישר? ■ אם לשפוט עפ"י התבטאויות עבר של פרנקל, ניכר כי הנגיד הבא לא חסיד גדול של התערבות בשוק המט"ח ודוגל בפיקוח הדוק על הבנקים
  
 
פרופ' יעקב פרנקל ימונה לנגיד בנק ישראל
אחרי 5 חודשים של חיפושים, ימונה פרופ' פרנקל לתפקיד היוקרתי ■ פרנקל כיהן בתפקיד בשנות ה-90' ושימש גם כסגן יו"ר AIG ■ לפני מספר חודשים פרנקל הצהיר: "אני לא מוכן לכהן כנגיד בנק מרכזי בסביבת ריבית אפסית"
  
 
השיחה: יעקב פרנקל בהופעת בכורה
מי באו לפרגן ליו"ר החדש של חבר הנאמנים של אוניברסיטת ת"א? ■ איזה טיפים נתן זהר זיסאפל ליזמים מבוגרים? ■ וגם: מי הגיעו לפתיחת סניף קל אוטו בנתיבות?
  
 
השיחה: יעקב פרנקל בהופעת בכורה בתפקיד החדש
מי הגיעו למועדון העסקי-אקדמי של אוניברסיטת תל-אביב? ■ למי החמיא עמיר פרץ? ■ ממי נפרד אריה סקופ? ■ וגם: איפה בילו היורשים לבית קופלר?
  
 
פרנקל: "אם ספרד ואיטליה לא יבקשו סיוע - אין אירו"
נגיד בנק ישראל לשעבר בוועידת ישראל לעסקים 2012: "אירופה מייצרת רק 20% מהתמ"ג העולמי. ב-1990 ייצרה אירופה כ-29% מהתמ"ג העולמי. זה שינוי דרמטי"
  
 
יעקב פרנקל: "מס יסף זה מס רטרואקטיבי; אני מתנגד לו"
נגיד בנק ישראל לשעבר בראיון ל"גלובס": "אני הייתי דווקא מעודד מאוד את המגזר העסקי כי הוא זה שבסופו של דבר צריך לשכור את העובדים, להשקיע ולהתרחב"
  
 
ג'וזף-כהן: המשבר הבא בארה"ב ב-2022, בגלל הבייבי-בום
(עדכון) - ג'וזף-כהן מגולדמן זאקס: "שוק המניות נסחר במכפיל רווח הנמוך ב-5 נקודות מהממוצע; השוק מתמחר ירידה של 12% ברווחי החברות מדי שנה" ■ יעקב פרנקל: ניתן היה לחזות את המשבר באירופה ■ בצהריים: פישר ינאם
  
 
פרנקל: "פישר הוא האדם המתאים לעמוד בראש ה-IMF"
פרופ' יעקב פרנקל, נגיד בנק ישראל לשעבר בראיון לגלי צה"ל: "העולם נמצא כרגע בהתמודדות עם אתגרים מאוד חשובים ופישר הוכיח שהוא יכול להתמודד עם אתגרים כאלה"
  
 
השיחה: מי אנשי העסקים שהגיעו להיפרד מגבי אשכנזי?
את מי פגשו עובדי גיתם בניו-יורק? ■ מי נרתמו לטובת אלו"ט? ■ וגם: איפה נפגשו זובין מהטה וגליה מאור?
  
 

<    1234567    >

   נמצאו 108 כתבות   |   עמוד 5 מתוך 7

צרו איתנו קשר *5988