חסות שמית לאצטדיון המדוולנדס: 400 מיליון דולר ב-20 שנה

מגרשן הביתי של קבוצות ה-NFL ניו יורק ג'איינטס וניו יורק ג'טס יהפוך ל"אצטדיון MetLife", חברת הביטוח שכבר עכשיו מפרסמת במגרש בעלות של 7 מיליון דולר בשנה

אצטדיון המדוולנדס החדש בניו ג'רזי, שנפתח בשנת 2010 בהשקעה של 1.6 מיליארד דולר ומשמש כבית של קבוצות ה-NFL ניו יורק ג'איינטס וניו יורק ג'טס, בדרך להחליף את שמו.

על-פי פרסומים בתקשורת בארצות הברית, הג'איינטס והג'טס הגיעו להבנות עם חברת הביטוח MetLife עבור חסות שמית לאצטדיון המכיל 82,556 מקומות. העסקה מוערכת ב-20 מיליון דולר לשנה למשך 20 שנים, ובסך הכל 400 מיליון דולר - סכום אותו יחלקו הג'טס והג'איינטס.

במסגרת ההסכם, שמו של המגרש יוחלף ל"אצטדיון MetLife". חברת הביטוח משמשת כבר עכשיו כאחת הספונסריות הגדולות ביותר של האצטדיון - מפרסמת בו עבור סכום של 7 מיליון דולר בשנה. האצטדיון אמור לארח בשנת 2014 את משחק הסופרבול.

אגב, לפני שלוש שנים היתה אמורה חברת ביטוח אחרת - אליאנץ הגרמנית, שמעניקה חסות שמית לאצטדיון של קבוצת הכדורגל באיירן מינכן - להיות זו שתעניק חסות שמית לאצטדיון המדוולנדס. אלא שחשיפה ב"ניו יורק טיימס" בנוגע לקשרים של אליאנץ עם המפלגה הנאצית בזמן מלחמת העולם השנייה, גרמה לג'איינטס ולג'טס לרדת מהעסקה.

צרו איתנו קשר *5988