השיחה: בינוש, קופלר וביגו בחגיגה צרפתית

מי הגיעו לערב הפתיחה של "ביוטי סיטי"? ■ מדוע קיבל קובי ריכטר את התואר הראשון שלו באיחור של 40 שנה? ■ וגם: עם מי חגג ראש ממשלת גיאורגיה?

אירועי ה"ביוטי סיטי" של חברת סופר-פארם נפתחו אמש (ג'), זאת השנה השביעית, בערב גאלה שנערך באווירה צרפתית. באירוע, שנערך בביתן 1 בגני התערוכה בתל-אביב וצפוי להימשך 3 ימים, הושקעו כ-6 מיליון שקל ומשתתפים בו כ-50 ספקים שונים. במקום האירוע הוצבו ביתנים חווייתיים של מותגי הטיפוח מן הארץ ומן העולם שהציגו חידושים וטרנדים.

אורחת הכבוד באירוע הפתיחה הייתה השחקנית הצרפתייה, זוכת האוסקר, ג'ולייט בינוש, אשר הגיעה היישר מצילומי הסרט "גודזילה". עוד כלל הערב הופעה של מארינה מקסימיליאן-קרני יחד עם סימפונט רעננה עם רפרטואר על טהרת השירים הצרפתיים.

הבאים זכו ליהנות גם מתצוגת אופנה של דגמים שעיצבו לרגל האירוע סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. את האירוע הפיק מוטי רייף.

ג'ורג'י אקירוב, נועה תשבי, פתיחת אירועי
 ג'ורג'י אקירוב, נועה תשבי, פתיחת אירועי


ג'ורג'י אקירוב ונועה תשבי

נפגשו בארץ והרגישו בפריז: בעלי הסופר-פארם ליאון קופלר לבוש בחליפת טוקסידו עם זוגתו רחלי מישורי, השגריר הצרפתי כריסטוף ביגו, השר יעקב פרי עם רעייתו אסנת, פרופ' יולי תמיר, נאוה רביד, ג'ורג'י אקירוב ששמח לפגוש את נועה תשבי, ליאור רייטבלט שנכנס השבוע לתפקיד יו"ר סופר-פארם, מימי ודני לוזון, רמי שביט, מיכל פורר, יורם באומן, יוסי לובטון, אורית בן אדרת, אורן רווח, יעקב לוזון, פאר נדיר, פנינה רוזנבלום, מירי טוכמאייר, גלית לוי, ורד רוזן, דנה דנקנר עם לי גרבנאו, דב קוטלר, דורון ספיר, ארנון תורן, זאביק דרור ורבים נוספים.

הערב (ד') צפויה להשתתף באירועי הביוטי סיטי העיתונאית והסופרת ליהיא לפיד, רעייתו של שר האוצר יאיר לפיד, אשר תרצה בנושא האישה המודרנית המשלבת אימהות וקריירה.

הסופה של ודמני

יקי ודמני, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, חתם השבוע על הארכה ב-3 שנים של תקופת האימוץ שמעניקה החברה לגדוד "סופה" של חיל השריון במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל. את החתימה החליטו הצדדים לציין ולחגוג באירוע שנערך בכפר הנופש של האגודה למען החייל באשקלון. 250 חיילי הגדוד ומפקדיהם ועמם 150 עובדי חברת אלקטרה מוצרי צריכה עם ילדיהם הנמצאים לקראת גיוס, נהנו מיום ספורט תחרותי שכלל משחקי קט רגל, כדורעף, כדורסל, משיכת חבל ומחניים. בכל קבוצה שולבו חיילי גדוד "סופה" לצד ילדי עובדי החברה.

אילן טל, יקי ודמני, דביר אדרי,
 אילן טל, יקי ודמני, דביר אדרי,


אילן טל, יקי ודמני ודביר אדרי

משחק ראווה נערך בין קבוצה של הנהלת אלקטרה בראשות ודמני, לבין קבוצה שהורכבה ממפקדי הגדוד בראשות המג"ד, סא"ל דביר אדרי. עודדו מהיציע: תא"ל במיל' אילן טל מנכ"ל האגודה למען החייל, וורדה דרוקר מנהלת פרויקט "אמץ לוחם". את האירוע ליווה השף שגב משה, שדאג לפנק את כל הנוכחים במנות ממטבחו.

שיף מעניק 10,000 דולר

למוזיאון תל-אביב לאמנות נהרו שלשום כ-700 מוזמנים בהם אנשי עסקים, אנשים מתחום התרבות, אמנים, אספנים, גלריסטים ואוצרים. הסיבה להתכנסות: קבלת פנים וטקס הענקת פרס על שם חיים שיף ז"ל לציור ריאליסטי לשנת 2013. השנה זכה בפרס, שכולל צ'ק על סך 10,000 דולר, תערוכת יחיד במוזיאון תל-אביב וקטלוג אמן בעברית ואנגלית, האמן דוד ניפו. הקהל הרב נהנה מקבלת פנים שכללה קייטרינג ובר עשיר.

אנה דומרב, יורם הסל, דובי שיף, טקס הענקת פרס ע
 אנה דומרב, יורם הסל, דובי שיף, טקס הענקת פרס ע


אנה דומרב, יורם הסל ודובי שיף

על התקרובת עמלו שפים וברמנים בניצוחו של יאיר אריאל, מנכ"ל מלון מרינה בתל-אביב, שבבעלות דובי שיף בנו של חיים שיף ז"ל שעל שמו ניתן הפרס. בהזדמנות זו הקהל נהנה גם מאירועי פתיחת התערוכות של סיגל צברי ואלדר פרבר שניהם זוכי פרס שיף לשנת 2012. הגיעו לספוג אמנות ריאליסטית: דובי שיף, בת זוגו ד"ר אנה דומרב והבן דני שיף שהגיע במיוחד לטקס מארה"ב, רוני ונאווה דיסנצ'יק, יורם הסל ,עו"ד טל בנד, רו"ח שלמה גרוס, חמוטל אנסקי, אפרים סידון ודני קרמן, הסופרת דורית רביניאן, רוני פורר, אלון שגב, נלי אמן, שרה לוי, סוזן לנדאו ועוד.

זזים

רו"ח איתן גז מונה לסמנכ"ל הכספים של רשת מלונות רימונים ■ דנה פרידלנד מתיה מונתה למנהלת שיווק חטיבה, בשמי פרוקטר אנד גמבל, בקבוצת לילית קוסמטיקה ■ רוני חזקיהו, יו"ר הבנק הבינלאומי, מונה ליו"ר חוג הידידים החדש של "ילדים בסיכוי" ■ אורנה בקר מונתה לסמנכ"לית המכירות של יוניליוור ישראל ■ טובי שמלצר מונה למשנה למנכ"ל שלמה חברה לביטוח ■ גדי טולדנו מונה למנהל הטכנולוגיות הראשי בווריפון ישראל ■ דב סלמן מונה לאחראי קשרי חברים בהתאחדות המלאכה והתעשייה בחיפה והצפון ■ יעל גתר מונתה לסמנכ"לית פתרונות עסקיים באקטיבו ■ מינויים במלונות קראון פלזה ישראל: מיכאל פלסז, מונה למנכ"ל אשכול מלונות קראון פלזה על הים ומלון קראון פלזה סיטי סנטר שבתל-אביב; אבי לוי מונה למנכ"ל מלון קראון פלזה ירושלים וכפיר אלקריף מונה למנכ"ל מלון הולידי אין אשקלון.

התעודה האבודה של ריכטר

באיחור של 40 שנה קיבל אתמול ד"ר קובי ריכטר, המייסד של חברת הציוד הרפואי מדינול, את תעודת התואר הראשון שלו מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. ד"ר ריכטר הוא בוגר האוניברסיטה בביולוגיה ובביוכימיה.

קובי ריכטר, צבי הכהן, קבלת תעודת תואר ראשון לד
 קובי ריכטר, צבי הכהן, קבלת תעודת תואר ראשון לד


קובי ריכטר וצבי הכהן

אתמול סיפר ריכטר: "ב-1973 סיימתי באוניברסיטה את לימודי התואר הראשון. הייתי אז טייס קרב וחששתי כי אם אפול בשבי תהיה בעיה עם הידע שלי בביולוגיה ובביוכימיה ולכן החלטתי שלא ירשמו אותי ברשימת מקבלי התארים. היום אני כבר לא טייס קרב ובמפגש מקרי עם הרקטור, פרופ' צבי הכהן, הועלה הנושא. באוניברסיטה מצאו את התעודה שלי כמסיים בהצטיינות, וכך קרה שקיבלתי אותה באיחור של 40 שנה".

כץ חוגג עם מיכאלשווילי

אוליגרכים, שרים, ח"כים וראש ממשלה אחד הגיעו בשני להילטון תל-אביב לחגוג עם גבריאל מיכאלשווילי, יו"ר ארגון יוצאי גיאורגיה, את יום הולדתו של נכדו. האירוע נערך במעמד ראש ממשלת גיאורגיה ביצינה איוונהשווילי, שרת החוץ ושר הכלכלה של גיאורגיה שהגיעו לישראל (גם) כדי להשתתף בוועידת הנשיא. הפוליטיקאים הישראלים הפגינו נוכחות מרשימה שכללה בין היתר את שר התחבורה ישראל כץ וחברי הכנסת זאב אלקין, צחי הנגבי, גילה גמליאל, ציפי חוטובלי ונינו אבסדזה והח"כ לשעבר דני יתום.

גבריאל מיכאלשווילי, ביצינה איוונהשווילי, מסיבת הולדת נכד למיכאלשווילי / צילום: יחצ
 גבריאל מיכאלשווילי, ביצינה איוונהשווילי, מסיבת הולדת נכד למיכאלשווילי / צילום: יחצ


מיכאלשווילי ואיוונהשווילי

עוד כיבדו בנוכחותם והתכבדו בשפע מעדנים מהמטבח הגיאורגי: מרדכי ציבין עו"ד בעל קשרים בינלאומיים, האוליגרך מיכאל צ'רנוי ועוד. הנעימו את זמנם של האורחים: הזמרת שרית חדד, להקות רקדנים מרוסיה ורומניה שהובאו ארצה במיוחד לאירוע.

עמירם ברקת

ג'ורג'י אקירוב ונועה תשבי

צרו איתנו קשר *5988