נעילה שלילית בבורסה בת"א; טבע סגרה בזינוק של 16%

מגמה חיובית בבורסות אירופה ובוול סטריט ■ לאחר התפטרות ארז ויגודמן מוקדם יותר השנה, טבע מצאה מחליף: קאר שולץ ■ מניית רמי לוי נפלה אתמול על רקע חקירתו של לוי במשטרה

הבורסה בת"א, בורסת ת"א / צילום: תמר מצפי
הבורסה בת"א, בורסת ת"א / צילום: תמר מצפי

הבורסה בתל-אביב ננעלה היום (ב')  במגמה חיובית, על רקע עליות שערים בבורסות אירופה ובוול סטריט. טבע  מרכזת עניין רב לאחר שמינתה נשיא ומנכ"ל חדש. [לסיפור המלא]

 

לאחר שהיכה באיים הקאריביים, הוריקן "אירמה" הגיע לפלורידה וזרע הרס רב והרוגים. עם זאת, לעת עתה נראה כי בוול סטריט מתעלמים מהפגיעה הכלכלית הקשה.

נראה כי חלק מהסנטימנט החיובי בשווקים הבוקר מוסבר מהקלות של הבנק המרכזי הסיני על משקיעים זרים במסחר ביואן, החל מהיום.

כיל  וחברה לישראל  נותרו במוקד לאחר שנפלו אתמול על רקע האפשרות הריאלית כי פוטאש תחל למכור את מניותיה בכיל (13%), זאת במסגרת תנאי העסקה המתגבשת שלה למיזוג עם חברת אגריום.

רמי לוי  ריכזה אתמול עניין שלילי רב לאחר שנודע כי בעל השליטה רמי לוי נחקר במשטרה בחשד לעבירות מרמה והפרת אמונים.

גם מניות הגז עמדו אתמול במוקד וירדו בשיעורים ניכרים על רקע הערכות כי חקירת משטרה תתפתח בקרוב בשוק הגז. נציין את דלק קידוחים  ורציו .

פורסייט  הודיעה היום בהמשך לדיווחיה על חתימת הסכם לביצוע פיילוט לבחינת מערכת Eyes-On TM של החברה, עם אחד משלושת יצרני הרכב המובילים בסין, כי החברה השלימה בהצלחה את הפיילוט. יעדי ומדדי הפיילוט כפי שהוגדרו מראש, הושגו במלואם. החברה והיצרן הסכימו לבחון מספר כיוונים פוטנציאלים לשיתוף-פעולה מסחרי ביניהם במהלך החודשים הקרובים.

[לפורטל הפיננסי][לאתר המעו"ף][לאתר האג"ח]

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988