מטוס הדרימליינר הרביעי של אל-על נחת אתמול בישראל

מדובר במטוס הרביעי מתוך 16 מטוסי הדרימליינר 787 שרכשה אל-על בעסקת הענק עם בואינג ■ המטוסים החדשים יחליפו בהדרגה מטוסים ותיקים בצי של אל-על

דרימליינר רביעי לאל על / צילום יחצ אל על
דרימליינר רביעי לאל על / צילום יחצ אל על

ממשיכים להתחדש: מטוס הדרימליינר הרביעי של אל-על נחת אתמול (א') בישראל. מדובר במטוס הרביעי מתוך 16 מטוסי הדרימליינר 787 שרכשה אל-על בעסקת הענק עם בואינג. המטוסים החדשים יחליפו בהדרגה מטוסים ותיקים שפעילים בצי של אל-על המונה כ-43 מטוסים. המטוס החדש מכונה "חיפה".

אלי דפס, יו"ר אל-על; יונה יהב, ראש עיריית חיפה; גונן אוסישקין, מנכ"ל אל-על; ותמי מוזס-בורוביץ, סגנית יו"ר הדירקטוריון; קיבלו בנתב"ג את המטוס, שיחליף מטוס ג'מבו מדגם 747-400 שייצא משירות בסוף הקיץ. יצוין כי מטוסי הג'מבו מוצאים משירות ברחבי העולם, וגם אל-על תצטרך ליישר קו עם מגמה זו. מטוסי הג'מבו משמשים את אל-על בין היתר בטיסות לתאילנד, והם בעלי קיבולת גבוהה אולם דורשים תחזוקה יקרה.

ובשורות לטסים להונג-קונג: במוצאי שבת יצא לראשונה מטוס דרימליינר של אל-על לטיסה להונג-קונג ומעתה ישתלב באופן קבוע בטיסות אל היעד הפופולרי במזרח הרחוק. חברת התעופה קתאי פסיפיק הטיסה להונג-קונג מפעילה טיסותיה עם דגם האיירבוס A350, המתחרה הישיר של דרימליינר מבית היוצר של איירבוס.

הצערת הצי של אל-על היא משימה שהחברה שמה לה למטרה, הן לטובת הנוסעים והחוויה שלהם והן לטובת התייעלות. מטוס הדרימליינר צורך פחות דלק, מה שחשוב בעיקר לאור מגמת התייקרות מחירי הנפט בעולם.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988