שבת מאוחדת: הפודקאסטים המומלצים לסוף השבוע

השבוע התבשרנו שמפלגות השמאל התאחדו לרשימה אחת, ושבימין רוצים גם לחוות את טעם האיחוד • לכבוד שבת המלכה, אנו מזמינים אתכם ובני ביתכם להתאחד סביב הסמארטפון ולהינות מפודקאסטים משובחים מבית "גלובס" • פודקאסט לשבת • האזינו

בנימין נתניהו, פודקאסט לשבת / עיבוד תמונה: אפרת לוי
בנימין נתניהו, פודקאסט לשבת / עיבוד תמונה: אפרת לוי

1. גלובסטוק | טל גלבוע: "יאיר נתניהו הפנה אותי ללשכת ראש הממשלה"

בראיון מיוחד באולפן המיוחד של "גלובסטוק" בוועידת MAD 2019, חשפה טל גלבוע בראיון אצל ליאת רון כי מונתה לתפקיד יועצת ראש הממשלה לענייני בעלי חיים בזכות ההיכרות והדחיפה של בנו יאיר. גלבוע הציגה נתונים כי ישראל היא המדינה הטבעונית בעולם, וכי היא מקווה שתפקידה במשרד רוה"מ יהיה לרשמי

פודקאסט לטבעונים ולקרניבורים כאחד

2. הצוללת | להיות ימני בקיבוץ

רק לפני כמה חודשים פגשנו את חבר הכנסת לשעבר וחבר קיבוץ בית השיטה, משה פלד, שסיפר לנו איך זה להיות ימני בקיבוץ. השבוע, לרגל הבחירות הנוספות, חזרנו אל פלד לברר מה השתנה.

בחזרה לעתיד

3. גלובסטוק | פוליטיקה ומותגים

גם נדב פרסמן, המשנה למנכ"ל משרד הפרסום מקאן תל אביב, התארח באולפן המיוחד של "גלובסטוק" בוועידת MAD 2019. הוא הסביר את הקשר בין משחת שיניים לקמפיינים של מפלגות ישראל בבחירות האחרונות, ונדהם בעיקר מהמותג "הליכוד".

 

4. קטע כלכלי | הכסף שפוגע ברמאים

האם יש דרך לעודד התנהגות ישרה בחברה שלנו? מסתבר שכל מוסדות השוק החופשי מעודדים אנוכיות פשוטה. ד"ר אושי שהם-קראוס מסביר איך עושים את זה נכון.

מומלץ לאנשים ישרים

5. המשרוקית של גלובס | הטקטיקה של מפיצי הפייק ניוז

הירי בסלומון טקה ומחאת יוצאי אתיופיה בתחילת החודש עדיין מסעירים את הרשת. כשרובנו ניסינו ללמוד את הפרטים, הרשתות החברתיות התמלאו בשמועות וספקולציות, והאמת עדיין נותרה בעלטה. איך מייצרים פייק ניוז, ומי מפיץ אותן? " המשרוקית של גלובס " בדקה את הסיפורים שמנסים למכור לנו.

■■

מערכת "גלובס" מציעה להאזין לפודקאסט שבחרתם עם אוזניות במהלך ריצה, בחיבור למערכת השמע בזמן הנהיגה או על ספיקר בזמן טיגון שניצלים והכי טוב: ללחוץ על כפתור Follow או סאבסקרייב באפליקציות הפודקאסטים השונות, כדי שלא תפספסו עוד פרק נהדר מבית היוצר של "גלובס".

צרו איתנו קשר *5988