אתר בלומברג ממליץ: ברגע שהשמיים ייפתחו - בקרו בתל-אביב

האם ת"א תחזור להיות מעצמה תיירותית חרף המשבר העולמי? • עיתונאי בלומברג פרסם כתבה מפרגנת על ישראל כמוקד תיירותי והמליץ לבקר בה ברגע שיתאפשר • "כשישראל תפתח מחדש את שעריה, אני כבר חולם על החזרה שלי"

רצועת החוף של תל-אביב-יפו / צילום: shutterstock
רצועת החוף של תל-אביב-יפו / צילום: shutterstock

קורטוב של אופטימיות ותקווה לנורמליות בקרוב: כתבה מפרגנת לתל-אביב ב"בלומברג" מגדירה את העיר הלבנה כ"שובת לב" ומתארת את נועזותה בכל הקשור לתרבות, לאוכל ולבילויים. תל-אביב הומלצה כיעד הראשון שבו כדאי לבקר ברגע שהנסיעות לחו"ל יהיו בטוחות יותר.

תל-אביב מקבלת מחמאות על-ידי הכתב בריאן שייפר שביקר בפעם האחרונה בתל-אביב בחודש מרץ האחרון, במהלך פורים, רגע לפני הסגר, כש"החשש כבר היה באוויר". שפר מתאר את המסיבות בתל-אביב, כשלמחרת היום העולם התהפך, והוא הצליח לתפוס טיסה לניו יורק.

"כשישראל תפתח מחדש את שעריה, אני כבר חולם על החזרה שלי", כתב שייפר ולא חסך במחמאות: "העיר היא מיקס של פריז בתרבות בתי הקפה שלה ושל ניו יורק בסצנת התרבות, קורטוב של סן דייגו באווירת הצ'יל, ולבסוף מדובר במוצר מזרח-תיכוני".

ההמלצה כוללת ביקור ביפו, סיור בנווה צדק, הופעה של להקת בת-שבע, מסעדות כמו "דלאל", "רומנו", "פורט סעיד", "צפון אברקסס", "דאלידה", "ג'וז ולוז" ואחרות. ההמלצה כוללת גם ביקור בעכו, במושב אמירים ובמלון בראשית. 

שפר התגורר לפני שבע שנים כסטודנט בישראל למשך שלוש שנים.

צרו איתנו קשר *5988