יו"ר בנק הפועלים עודד ערן יוצא לחופשת מחלה "שמשכה אינו ידוע"

הדירקטור ראובן קרופיק ימלא את מקומו • עו"ד ערן נכנס לתפקידו כיו"ר הבנק ב-1 בינואר 2017, לאחר שהחל לכהן כדירקטור בבנק כבר בפברואר 2016 • בשנה שעברה הוא הוביל את הליך מינוי המנכ"ל בבנק, כשבסופו של יום נבחר למנכ"ל הבנק דב קוטלר

עודד ערן, יו"ר בנק הפועלים / צילום: איל יצהר, גלובס
עודד ערן, יו"ר בנק הפועלים / צילום: איל יצהר, גלובס

יו"ר בנק הפועלים , עודד ערן , יוצא לחופשת מחלה "שמשכה אינו ידוע". כך הודיע היום הבנק שדיווח כי "דירקטוריון הבנק החליט כי הדירקטור ראובן קרופיק יהיה ממלא מקום זמני בהיעדרו".

עו"ד ערן נכנס לתפקידו כיו"ר הבנק ב-1 בינואר 2017, לאחר שהחל לכהן כדירקטור בבנק כבר בפברואר 2016, מטעם בעלת השליטה לשעבר שרי אריסון. הוא מונה ליו"ר במקומו של יאיר סרוסי, כשהוא נבחר מחדש לתפקידו גם לאחר שהבנק הפך לבנק ללא גרעין שליטה. בשנה שעברה הוא הוביל את הליך מינוי המנכ"ל בבנק, כשבסופו של יום נבחר למנכ"ל הבנק דב קוטלר, שהועדף על פני מועמדים פנימיים מהבנק. הוא בעל תואר שני במשפטים ותואר שני בספרות.

בנוסף לתפקידו כיו"ר הפועלים הוא מכהן גם כיו"ר הועד המנהל של עמותת פועלים בקהילה, יו"ר הועד המנהל של קרן פרץ נפתלי, כחבר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל-אביב, וכנשיא איגוד הבנקים.

קרופיק הוא דח"צ בבנק מאז פברואר 2016, והיה בעבר מנכ"ל כלל תעשיות ביוטכנולוגיה וכשותף, יו"ר דירקטוריון ומנכ"ל ארטה וונצ'ר גרופ. הוא יו"ר הוועדה לאסטרטגיה ופיתוח עסקי בבנק וחבר בוועדות הביקורת, הממשל תאגידי ומחזיקי עניין והוועדה לטכנולוגיית מידע וחדשנות טכנולוגית.

בנק הפועלים נסחר לפי שווי חברה של כ-29.8 מיליארד שקל.

צרו איתנו קשר *5988