גזר הדין של משה איבגי: חצי שנה של עבודות שירות

איבגי הורשע בתחילת השנה בביצוע בשתי עבירות של מעשה מגונה וזוכה משלושה אישומים נוספים • בית המשפט דחה את העדות שמסר איבגי וציין כי היא הייתה "פתלתלה ומתחמקת ואינה ראויה לאמון‎"

משה איבגי / צילום: רפי דלויה
משה איבגי / צילום: רפי דלויה

בית המשפט השלום בחיפה גזר 6 חודשי עבודות שירות על השחקן משה איבגי. נימוקי גזר הדין טרם הותרו לפרסום למעט השורה התחתונה. השופט זיו אריאלי כתב כי "יש מקום להטיל על הנאשם עונש מאסר בפועל, עם זאת בייחוד נוכח גילו של הנאשם, עברו הנקי וההשלכות הברורות הצפויות משליחת הנאשם למאסר מאחורי סורג ובריח, הרי שיש מקום להורות שעונש המאסר ירוצה בדרך של עבודות שירות".

איבגי ירצה את 6 החודשים בעבודות שירות במשטרת ישראל, 5 ימים בשבוע. מלבד זאת, יפצה את המתלוננת נגדו ב-10 אלף שקל.

כזכור, הפרקליטות ביקשה מבית משפט השלום בחיפה להטיל על השחקן משה איבגי עונש של 15 חודשי מאסר בפועל בגין הרשעתו בביצוע שתי עבירות של מעשה מגונה. ואילו סנגורו של השחקן, עו"ד מיכאל כרמל, ביקש מבית המשפט להימנע משליחתו של איבגי למאסר בפועל ולהסתפק בהטלת עונש של מאסר על-תנאי.

איבגי הורשע בתחילת השנה בביצוע בשתי עבירות של מעשה מגונה וזוכה משלושה אישומים נוספים. בית המשפט דחה את העדות שמסר איבגי וציין כי היא הייתה "פתלתלה ומתחמקת ואינה ראויה לאמון‎".

על-פי הכרעת הדין, במהלך הפקת סרט בכיכובו, איבגי ניגש אל המתלוננת מאחור, הכניס את ידו דרך מחשוף בחלקו האחורי של חולצתה וליטף את גבה. עוד נקבע כי המתלוננת הופתעה ממעשיו של איבגי ושאלה למעשיו, ואילו הוא השיב לה כי "הפירצה קוראת לגנב".

בהכרעת הדין נקבע כי במקרה נוסף, הפעם בעת צילומי סדרת טלוויזיה, נצמד איבגי אל המתלוננת וחיבק אותה בחוזקה, תוך שלחש לה אמירות מיניות בוטות

צרו איתנו קשר *5988