אוטובוס הוצת ורכבו של ראש העיר נרגם: הפרות סדר קשות בבני ברק

המשטרה עצרה הלילה בבני ברק 4 חשודים במהלך טיפול בהפרות סדר קשות בעיר, בהן פורעי חוק רגמו אוטובוסים ואת רכבו של ראש העיר והציתו אוטובוס בלב שכונת מגורים • בתוך כך, כוחות משטרה הגיעו גם הבוקר למוסד גרודנא באשדוד על-מנת למנוע את קיום הלימודים במקום בניגוד להנחיות

אוטובוס שהוצת בבני ברק / צילום: דוברות המשטרה
אוטובוס שהוצת בבני ברק / צילום: דוברות המשטרה

המשטרה עצרה הלילה בבני ברק 4 חשודים במהלך טיפול בהפרות סדר קשות בעיר, בהן פורעי חוק רגמו אוטובוסים ואת רכבו של ראש העיר, הציתו אוטובוס בלב שכונת מגורים ואף ניסו לפרוץ אל תחנת כיבוי האש בעיר, תוך חסימת יציאתן של הכבאיות אל מוקדי האש.

דוברות המשטרה מסרה כי אמש (א') נאלצה המשטרה להתמודד אמש עם הפרות סדר קשות בבני ברק. לפי הודעת המשטרה, "במסגרתן פורעי חוק תקפו אזרחים והסבו נזק רב לרכוש, לרבות הצתת אוטובוס, תוך ניסיון פגיעה בכוחות החירום וההצלה וסיכון הציבור שומר החוק כולו".

בתוך כך, כוחות משטרה של תחנת בני ברק בתגבור כוחות משטרה נוספים שהוזעקו מכל רחבי המחוז, נערכו מבצעית לטיפול בצבר האירועים החמור, כאשר בפעילות ממוקדת פזרו את ההתקהלות האסורה מרחובות העיר, בדגש על ההתגודדות האלימה מול תחנת כיבוי האש.

כאמור, כוחות משטרה סייעו לכוחות כיבוי האש להגיע בבטחה אל מוקדי האש, ובמהלך הפעילות עצרה המשטרה לחקירה ארבעה חשודים שסיכנו על-פי החשד את חייהם של התושבים ואת רכושם.

לשיטת המשטרה, מדובר בעבירות חמורות וקשות, ולפיכך בכוונת המשטרה לבקש היום (ב') את הארכת מעצרם של ארבעת החשודים בבית משפט השלום בתל אביב, בהתאם לממצאי החקירה. במשטרה מדגישים כי "נפעל לאיתור ומיצוי מלוא חומרת הדין עם פורעי החוק אשר במעשיהם מסכנים חפים מפשע".

בתוך כך, כוחות משטרה הגיעו גם הבוקר למוסד גרודנא באשדוד, על-מנת למנוע את קיום הלימודים במקום בניגוד להנחיות. זאת, לאחר שאתמול מאות תלמידים ניסו להיכנס בכוח לתחומי המוסד והתעמתו עם כוחות משטרה.

צרו איתנו קשר *5988